Firma meblowa Agata rekrutuje


JS - 15 maj 2019 16:46


Firma Agata, oferująca meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz, powiększa swój magazyn w Majkowie Dużym pod Piotrkowem Trybunalskim. W związku z tym firma poszukuje pracowników. Rekrutacja już ruszyła.

- W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy bez względu na doświadczenie. Organizujemy szkolenia z obsługi wózków widłowych
z egzaminem UDT i jesteśmy otwarci na wsparcie nowych pracowników. Zapewniamy stabilność, elastyczny grafik pracy w oparciu o system zmianowy oraz bezpośrednią umowę o pracę, co wyróżnia nas na tle wielu innych podmiotów – komentuje Marek Skiba, dyrektor logistyki Agata S.A. – Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmy – dodaje.

Ogólnopolskie centrum magazynowe sieci Agata ma blisko 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni i aktualnie pracuje w nim 250 osób, obsługując zarówno magazyn centralny, jak i magazyn e-commerce firmy. Jest to największe centrum logistyczne sieci. Pozwala na składowanie łącznej liczby ponad 85 tys. palet.

 www.pulshr.pl | 03-06-2020 00:54:34