Maciej Kopaczyński szefem Sekcji Agencji Opieki w SAZ


KDS - 18 mar 2019 14:43


Zmiany w zarządzie Sekcji Agencji Opieki (SAO) działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Przewodniczącym SAO został Maciej Kopaczyński.

Informację o wyborze nowego zarządu w SAO podało stowarzyszenie na Twitterze. Na czele tej sekcji stanie Maciej Kopaczyński, który pełni również funkcję wiceprezesa SAZ.

Jak możemy przeczytać na stronie SAZ, Kopaczyński to współzałożyciel i prezes grupy LAXO. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk. Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielki fan Elona Muska i technologii zmieniających świat. W biznesie zapatrzony na Jacka Welcha. Nie lubi stagnacji, uważa, że w biznesie ciągłe zmiany i ulepszenia prowadzą do sukcesu. Trzy proste wyrazy określają jego całą maksymę życiową - „szybciej, lepiej, więcej”.

Stowarzyszenie wybrało również o wyborze wiceprzewodniczącego SAO. Został nim Krzysztof Jakubowski, który wcześniej pełnił funkcję przewodniczącego SAO.

Jakubowski jest prezesem i dyrektorem handlowym w InterKadrze. Jak podano na stronie SAZ, w pracy kieruje się zasadami Anity Roddick, brytyjskiej businesswoman, która często powtarzała: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”.www.pulshr.pl | 26-02-2020 05:03:48