Izabela Wanatowska dyrektorem sprzedaży w Coca-Cola HBC Polska


jk - 7 mar 2019 18:50


1 kwietnia 2019 Izabela Wanatowska, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju strategii handlowych, obejmie funkcję dyrektora sprzedaży w Coca-Cola HBC Polska. Zastąpi na tym stanowisku Laszlo Bekefi, który został mianowany na stanowisko dyrektora generalnego
w Coca-Cola HBC Węgry.

Izabela Wanatowska jest pierwszą kobietą w historii firmy Coca-Cola HBC w Polska, która objęła stanowisko dyrektora sprzedaży.

Wanatowska dołączyła do zespołu Coca-Cola Hellenic w 2004 roku, obejmując stanowisko dyrektora ds. rozwoju współpracy z klientami. Następnie pełniła rolę dyrektora ds. rozwoju kategorii w Austrii, a potem w całej grupie Coca-Cola Hellenic.

W 2012 roku wróciła do Polski i od tego czasu pełniła szereg funkcji w polskim dziale handlowym, w tym funkcję dyrektora kanału handlu nowoczesnego i dyskontów. W 2016 r. dołączyła do zespołu zarządzającego i stworzyła dział ds. rozwoju strategii handlowych, który istotnie przyczynił się do sukcesu biznesowego firmy w ostatnich trzech latach.

Izabela Wanatowska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne oraz metody ilościowe i systemy informatyczne. Studiowała również zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Prywatnie najwięcej czasu poświęca swoim dwóm córkom i mężowi oraz bieganiu i podróżom.www.pulshr.pl | 02-07-2020 11:38:29