Grzegorz Strutyński dyrektorem komercyjnym w Globalworth Poland


KDS - 4 mar 2019 11:31


Grzegorz Strutyński został mianowany na stanowisko dyrektora komercyjnego (Commercial Director) w Globalworth Poland.

W swojej nowej roli Strutyński będzie odpowiedzialny za całość procesów wynajmu, wdrażanie rozwiązań PropTech, aktywności w obszarze CSR oraz działania marketingowe i PR. Wraz z dyrektorem operacyjnym, Arturem Apostołem, będzie też nadzorował zespoły property & asset management oraz techniczny.

Stanowisko Strutyńskiego związane jest ze strategicznym celem Globalworth Poland, czyli budowaniem długoterminowych relacji z obecnymi i przyszłymi najemcami, którzy poszukują powierzchni biurowej w Polsce. Strutyński ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, które zdobywał pracując w firmach w Polsce i za granicą, gdzie zarządzał zespołami i kierował działami wynajmu, realizacji projektów biurowych i marketingu.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do Globalworth Poland. Firma ma jasną wizję rozwoju biznesu na polskim rynku. Przejmując kolejne nieruchomości skupia się na stabilnych i długoterminowych relacjach z najemcami, środowiskiem biznesu i lokalnymi społecznościami. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i znajomość sektora pozwoli jeszcze lepiej realizować cele Globalworth - podkreśla Strutyński.

- Grzegorz to menedżer z ogromną wiedzą i wieloletnią, międzynarodową praktyką na rynku biurowym. Przyciągając tak utalentowanych ludzi do Globalworth, budujemy silny zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwalają nam zarządzać i rozwijać jeden z największych portfeli nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem przekonany, że dotychczasowa kariera zawodowa Grzegorza, a także znajomość potrzeb najemców będzie ważnym atutem w rozwoju naszej firmy. Jestem dumny, widząc, jak Globalworth staje się dojrzałą organizacją o solidnej strukturze z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą. Jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji kolejnych celów biznesowych w Polsce - mówi Dimitris Raptis, CEO Globalworth Poland.www.pulshr.pl | 25-02-2020 22:58:40