Wiceszef MSWiA: dziękuję funkcjonariuszom za zabezpieczenie Biało-Czerwonego Marszu


PAP/AKC - 12 lis 2018 7:52


Dziękuję funkcjonariuszom wszystkich służb, a zwłaszcza policji za profesjonalne zabezpieczenie dzisiejszego wielkiego Biało-Czerwonego Marszu w Warszawie – napisał w niedzielę na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

Z udziałem prezydenta i premiera przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko", zorganizowany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Policja szacuje, że uczestniczyło w nim 250 tys. osób.

Czytaj też: Brudziński: Dołożę starań, aby wypracować satysfakcjonujące porozumienie

- Dziękuję funkcjonariuszom wszystkich służb, a zwłaszcza policji za profesjonalne zabezpieczenie dzisiejszego wielkiego Biało-Czerwonego Marszu w Warszawie. Dzięki Wam ćwierć miliona Polaków mogło bezpiecznie uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę - napisał Zieliński.

Z kolei stołeczna policja podziękowała na Twitterze za "wiele miłych słów i uśmiechów". - Tysiące osób pokazało, że potrafi godnie uczcić 100-lecie naszej Niepodległości. Dziękujemy za wiele miłych słów i uśmiechów. Życzymy spokojnych i bezpiecznych powrotów do swoich domów i miast. Jesteśmy na posterunku - zapewniła KSP.www.pulshr.pl | 20-10-2019 10:59:20