Sławomir Sikora prezesem, a Natalia Bożek wiceprezesem Banku Handlowego


wnp.pl/AT - 22 mar 2018 8:46


Rada nadzorcza Banku Handlowego powołała Sławomira Sikorę na stanowisko prezesa banku na kolejną trzyletnią kadencję, która rozpocznie się 28 maja 2018 roku, a także Natalię Bożek na funkcję wiceprezes. Jej trzyletnia kadencja rozpoczęła się 21 marca 2018 roku.

Sławomir Sikora jest prezesem Banku Handlowego w Warszawie od lipca 2003 r., a od marca 2005 r. pełni funkcję dyrektora zarządzającego (CEO) i Citi Country Officer, odpowiadając za całość operacji Citi w Polsce.

Nowa wiceprezes banku Natalia Bożek posiada obszerne doświadczenie w dziedzinie bankowości i finansów. We wrześniu 2017 roku powróciła do Banku Handlowego w Warszawie jako dyrektor ds. Koordynacji Procesu Planowania Finansowego i Projektów Strategicznych, bezpośrednio wspierający Dyrektora Finansowego Banku.

W latach 2014-2017 kontynuowała swoją karierę w ramach grupy Citi, w spółce Citibank Europe oddział w Polsce jako Dyrektor ds. Planowania i Analiz Finansowych na Europę.

W latach 1999-2014 była związana z Bankiem Handlowym w Warszawie, najpierw jako specjalista ds. Planowania i Analiz Biznesowych w Sektorze Bankowości Detalicznej, a potem jako dyrektor ds. Planowania i Analiz Finansowych w Banku Handlowym w Warszawie odpowiadający za segment klientów indywidualnych oraz segment klientów instytucjonalnych.

Natalia Bożek posiada wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku Rachunkowość i Finanse w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie.

Cały artykuł czytaj tutaj.www.pulshr.pl | 29-02-2020 14:28:32