PulsHR_Day. Największa debata HR-owa oraz targi pracy i kariery odbywają się w Katowicach


PulsHR.pl - 15 lis 2017 0:01


W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day.

PulsHR_Day to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych HR w Polsce, i największe na śląskim rynku pracy, które organizuje Grupa PTWP i portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja dotycząca nowych trendów w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy.

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: ogólnopolskiej konferencji oraz targów pracy, kariery i rozwoju.

Konferencja HR

15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego, coachowie oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo branżowe, wyzwania rekrutacyjne, partnerstwo publiczno-prywatne, nowatorskie zarządzanie organizacją, rosnący sektor BPO czy nowoczesna technologia w HR.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwoli na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_Day to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego

Wydarzenie uzupełnią Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego. 15 listopada w Katowicach odwiedzający wydarzenie poznają najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie znajdą dobrego kandydata do pracy.

PulsHR_Day to także jedyna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR.

Specjaliści doradzą również, jak opracować profesjonalne dokumenty rekrutacyjne i przygotować się do rozmów o pracę. Podpowiedzą, jak zmotywować się do działania i jak wykreować swój własny brand, np. w mediach społecznościowych. Pracodawcy przedstawią aktualne oferty pracy oraz przeprowadzą wstępne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

Udział w wydarzeniu wezmą m.in. Jakub B. Bączek, trener mentalny, złoty medalista Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce, który odpowie na pytania: Czego potrzeba, by zostać "mistrzem świata" w swoim otoczeniu? Jak zmienić nawyki mentalne? Jak odmienić postawę "nie da się? oraz coolhunter Agnieszka Świst-Kamińska, która opowie o tym, jak zostać coolhunterem i jak dokładnie wygląda praca w tym zawodzie. Gościem specjalnym będzie dr Mateusz Grzesiak, międzynarodowy trener i konsultant biznesu.

Targi to także doskonałe miejsce dla pracodawców, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu studentów studiujących w regionie i absolwentów. Targi stwarzają również okazję do budowania i wzmacniania wizerunku firmy jako dobrego partnera na rynku pracy.

Pełną agendę PulsHR_Day znajdziecie tutaj

TOP Pracodawcy

Konferencji PulsHR_Day towarzyszyć będą także nagrody dla najlepszych pracodawców w Polsce, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Z racji tego, że wydarzenie odbywa się na Śląsku, wyłonimy również Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.www.pulshr.pl | 21-06-2018 04:39:27