Poznaj najbardziej innowacyjne firmy na świecie


em - 17 lut 2016 13:26


Fast Company opublikowało ranking "The Most Innovative Companies of 2016", w którym znajduje się 50 najbardziej innowacyjnych firm.

Część firm wskazanych w rankingu jako innowacyjne, jest obecna w Polsce. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazły się:

1. BuzzFeed
2. Facebook
3. CVS Health
4. Uber
5. Netflix
6. Amazon
7. Apple
8. Alphabet
9. Black Lives Matter
10. Taco Bell

Pierwsze miejsce należy do BuzzFeed. To serwis internetowy uchodzący za wyznacznik reklamy natywnej, zapewniającej profity dla samego serwisu i reklamodawców. Według Fast Company serwis wstrząsnął światem mediów i pokazał wydawcom nową drogę biznesową.

Z kolei nieznana w Polsce CVS Health zarządzająca aptekami udostępnia klientom szereg aplikacji, m.in. takich które pozwalają skanować recepty z domu, przypominać o odbiorze leków z apteki, a potem np. o godzinach dawkowania leków.

W zestawieniu najbardziej innowacyjnych firm świata 2016 dziwić może obecność restauracji Taco Bell. Sieć jednak nie próżnuje i tworzy niekonwencjonalne kampanie reklamowe. Sieć gastronomiczna znalazła się w zestawieniu również ze względu na obecność w mediach społecznościowych oraz własną aplikację, dzięki której można zamówić, zapłacić i odebrać posiłek omijając kolejkę.www.pulshr.pl | 10-04-2020 21:48:37