Benoît de Ruffray prezesem grupy Eiffage


JP - 18 gru 2015 13:06


Rada nadzorcza grupy Eiffage podjęła decyzję o połączeniu stanowisk prezesa i dyrektora generalnego. Do tej roli powołano Benoît de Ruffray.

Benoît de Ruffray jest absolwentem prestiżowych francuskich uczelni inżynierskich École Polytechnique i Ecole Nationale des Ponts et Chaussées oraz Imperial College w Londynie. Posiada 25-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach budowlanych. W Grupie Eiffage będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój koncernu.

Do najciekawszych inwestycji Grupy należy wiadukt Millau nad doliną rzeki Tarn w południowej Francji, nowe Centrum Technologii firmy Michelin w Ladoux, smartseille – kompleks mieszkań i biur funkcjonujący w zgodzie z wymaganiami zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich.

W Polsce Grupę reprezentuje firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB). W ciągu 20 lat działalności w Polsce, EPB zrealizowało ponad 550 inwestycji. Do najważniejszych należy: apartamentowiec Angel Wawel w Krakowie, Centra Handlowe Posnania w Poznaniu i Galeria Wołomin oraz osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu i „Przy Bażantarni” w Warszawie.www.pulshr.pl | 06-08-2020 15:25:56