Karolina Wrońska dołącza do GTF


jk - 13 lut 2014 13:15


Karolina Wrońska objęła stanowisko dyrektora produktu w tyskim operatorze kredytowym – Górnośląskim Towarzystwie Finansowym GTF.

Do jej zadań należy budowa ogólnopolskiej sieci sprzedaży produktów biznesowych, pozyskiwanie nowych partnerów, wsparcie szkoleniowe i merytoryczne oraz budowanie relacji z obecnymi agencjami kredytowymi. W całości odpowiada za produkty biznesowe FM Bank, Meritum Bank i Aureus.

Pani Karolina posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku kredytowym. Karierę zawodową rozpoczęła w Deutche Bank jako zastępca kierownika oddziału i doradca klienta, skąd w 2009 roku przeniosła się do FM Bank na stanowisko kierownika oddziału. W 2011 roku została regionalnym kierownikiem sprzedaży w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej Arka.

Do Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego GTF przeniosła się z Profi Credit, gdzie piastując stanowisko dyrektora sprzedaży pożyczek dla przedsiębiorców, zarządzała ogólnopolską siecią sprzedaży. Do jej zadań należało m.in. rekrutacja doradców biznesowych, pozyskiwanie agencji kredytowych do współpracy, tworzenie i wdrażanie na rynek nowych produktów biznesowych.

Karolina Wrońska jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanitas, gdzie w 2011 roku uzyskała tytuł magistra na kierunku administracja europejska.www.pulshr.pl | 09-07-2020 13:33:44