×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wyprodukują 25 milionów mydeł w kostce

  • Karolina Markowska
    KM
  • 5 maj 2020 16:45

Firma Colgate-Palmolive przekaże środki czystości, higieny osobistej i pielęgnacji jamy ustnej o wartości ponad 700 tys. zł polskim organizacjom non-profit na pomoc w walce z rozprzestrzenianiem się w Polsce epidemii COVID-19. Darowizna jest częścią globalnych działań firmy, w zakres których wchodzi także wsparcie kampanii #SafeHands prowadzonej przez WHO. Na cele kampanii firma wyprodukuje i przekaże 25 milionów mydeł w kostce.

Wyprodukują 25 milionów mydeł w kostce
Na cele kampanii #SafeHands Colgate-Palmolive wyprodukuje i przekaże 25 milionów mydeł w kostce (fot. Pixabay)
REKLAMA

W Polsce firma Colgate-Palmolive nawiązała współpracę z kilkoma organizacjami, którym przekaże środki higieny osobistej i jamy ustnej. Darowizna ta pomoże osobom znajdującym się w trudnej sytuacji uzyskać dostęp do podstawowych produktów higienicznych, w tym szczoteczek i past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej oraz środków do mycia ciała i rąk, a także wspomoże personel medyczny i ratowniczy w ich działaniach.

- Trwająca pandemia COVID-19 to wyzwanie bez precedensu. Ponieważ jedną z najważniejszych rzeczy w walce z nią jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, Colgate-Palmolive angażuje się w działania, które w bezpośredni sposób temu służą. Musimy zrobić wszystko, by chronić tych bardziej zagrożonych i potrzebujących, a także pracowników służby zdrowia i placówek opiekuńczych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem – wyjaśnia Wojciech Król, dyrektor generalny Colgate-Palmolive na region Europy Środkowo-Wschodniej.  

Zgodnie z informacjami WHO właściwe mycie rąk ma kluczowe znaczenie dla spowolnienia rozprzestrzeniania się choroby. Jednak trudności w dostępie do środków higieny osobistej i brak wiedzy na temat tego, jak powinno się właściwie myć ręce, by ochronić się przed wirusem to problemy, z którymi zmagają się na całym świecie społeczności bardziej narażone na zachorowanie.

W odpowiedzi na to wyzwanie firma Colgate-Palmolive ogłosiła mobilizację 5 zakładów produkcyjnych na trzech kontynentach, które mają wyprodukować 25 milionów mydeł
w kostce. Na specjalnie zaprojektowanych opakowaniach mydeł znajdą się dokładne instrukcje dotyczące zalecanego sposobu mycia rąk.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wyprodukują 25 milionów mydeł w kostce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA