×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wedel pomaga w aktywizacji zawodowej. To część programu CzekoSprawni

  • jk
  • 25 sty 2023 14:15

Firmy coraz bardziej otwierają się na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Aby ułatwić im wejście na rynek pracy, Wedel przygotował cykl materiałów wideo ze wskazówkami, które mają wesprzeć kandydatów w tym procesie.

Wedel pomaga w aktywizacji zawodowej. To część programu CzekoSprawni
Przygotowanie filmów ze wskazówkami dla kandydatów to kolejny krok współpracy między firmą Wedel a Fundacją Aktywizacja (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Przedstawiciele Wedla i Fundacji Aktywizacja przygotowali porady dla osób z niepełnosprawnościami, w których dzielą się wiedzą z zakresu rekrutacji.
  • Podpowiadają m.in. jak stworzyć skuteczne CV, przygotować się do procesu poszukiwania pracy oraz odpowiedniej autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • Bazowałyśmy na własnych doświadczeniach z dotychczasowych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Wedlu – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, kierowniczka komunikacji korporacyjnej w firmie Wedel.

Przygotowanie filmów ze wskazówkami dla kandydatów to kolejny krok współpracy między firmą Wedel a Fundacją Aktywizacja. Ekspertki z obu organizacji przygotowały porady, w których dzielą się wiedzą z zakresu rekrutacji: stworzenia skutecznego CV, przygotowania do procesu poszukiwania pracy oraz odpowiedniej autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wedel pomaga w aktywizacji zawodowej. To część programu CzekoSprawni

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA