WaMaBOSS promuje dobre praktyki CSR

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu wspomaga ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego też postanowiło wyłonić wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur te, które prezentują najlepsze praktyki CSR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

WaMaBOSS promuje dobre praktyki CSR

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 sty 2014 12:26


- Przedsiębiorstwa, które wdrażają strategie społecznie odpowiedzialnego biznesu powinno się wyróżniać tak, by stały się wzorem i modelem postępowania dla innych firm. Dlatego ważne jest, by wyłonić firmy, które w istotny sposób przyczyniają się do budowania swojej przewagi konkurencyjnej w oparciu o kluczowe założenia CSR: zarządzanie zasobami, wspieranie i rozwój lokalnej społeczności oraz zrównoważony rozwój. Odpowiedzialny przedsiębiorca to taki, który tworzy, wspiera i szanuje swoje środowisko pracy - powiedziała Eliza Popławska-Jodko, kierownik projektu.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań Forum WaMaBOSS na rzecz wdrażania i promowania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z terenu województwa warmińsko-mazurskiego oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Upowszechnianie standardów i dobrych praktyk społecznie odpowiedzialnego biznesu przekłada się na wzmocnienie rozwoju lokalnego, poprawę środowiska naturalnego oraz tworzenie lepszych miejsc pracy.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu spośród przedsiębiorców, którzy osiągnęli najwyższe oceny w trzech kategoriach: najwyższa jakość, zaangażowanie i wspieranie rozwoju lokalnego oraz szczególna dbałość o środowisko naturalne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.