Wakacyjne kino z Biedronką

Pod hasłem „My Polacy tak mamy, że lubimy dobre kino” sieć sklepów Biedronka organizuje pilotażowy, wakacyjny cykl seansów filmowych. Od 15 lipca do 14 sierpnia plenerowe kino Biedronki zagości w dwudziestu często odwiedzanych w tym okresie miejscowościach w Polsce. Wszystkie seanse będą bezpłatne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wakacyjne kino z Biedronką

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

19 lip 2013 15:22


Sieć sklepów Biedronka, chcąc wzbogacić istniejące już atrakcje letnich miejscowości, w których ograniczony jest dostęp do repertuaru kinowego, zaproponowała w wakacje specjalne plenerowe pokazy filmowe.

Widzowie będą mogli oglądać kinowe hity ostatnich lat na specjalnie przygotowanych w tym celu parkingach w sąsiedztwie sklepów. Emisje będą odbywały się na pneumatycznych ekranach, 7-metrowej szerokości, tak, aby z każdego miejsca można było wygodnie zobaczyć projekcję.

Wśród wyświetlanych filmów znajdą się m.in. Amelia, Nietykalni oraz ubiegłoroczna polska produkcja Jesteś Bogiem, opowiadająca historię legendarnej grupy Paktofonika.

Wszystkie seanse w lipcu rozpoczynać się będą o 21.30, a w sierpniu, ze względu na krótszy dzień, już o 21.00. Plenerowe kina znajdować się będą w sąsiedztwie sklepów Biedronka, gdzie widzowie będą mogli zaopatrzyć się w przekąski i napoje.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić seanse kina na świeżym powietrzu, organizatorzy przygotowali dla widzów 200 wygodnych leżaków.

Plenerowe seanse filmowe Biedronki organizowane są we współpracy z Outdoor Cinema.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.