×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Tysiąc pluszaków dla małych pacjentów

IKEA Poznań przekazała pluszaki dla małych pacjentów szpitali dziecięcych w Poznaniu - w ramach międzynarodowej kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa”. Udało się zebrać tysiąc pluszaków.

Tysiąc pluszaków dla małych pacjentów
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

„Zabawa to poważna sprawa” jest międzynarodową kampanią społeczną IKEA, mającą na celu wsparcie prawa wszystkich dzieci do zabawy, nauki i rozwoju. Jej nieodłącznym elementem jest limitowana kolekcja pluszowych zabawek SAGOSKATT, tworzona we współpracy z dziećmi z całego świata, także z Polski. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany przez IKEA Retail krajowym organizacjom.

Jak co roku, uzupełnieniem kampanii były lokalne akcje organizowane bezpośrednio przez sklepy IKEA w Polsce, polegające na zbiórce zabawek, aby następnie przekazać je lokalnym partnerom. W efekcie zebranych zostało w sumie prawie 7,5 tysiąca zabawek, z czego tysiąc sztuk w samym Poznaniu.

Pracownicy sklepu IKEA Poznań oraz IKANO Bank w imieniu Klientów oraz swoim przekazali pluszaki małym pacjentom przebywającym w czterech poznańskich szpitalach: Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego, Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ul. Szpitalnej, Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im Wiktora Degi przy ul. 28 Czerwca 1956 r. oraz Szpitalu Św. Józefa przy ul. Krysiewicza i ul. Nowowiejskiego w Poznaniu.

- Dla najmłodszych pobyt w szpitalu to trudny czas nie tylko z uwagi na medyczne zabiegi, ale i ze względu na nowe, często stresujące otoczenie. Podobnie jak w ubiegłych latach podjęliśmy decyzję o zbiórce pluszaków dla hospitalizowanych dzieci, jednak w tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i odwiedzić nie jeden, a wszystkie szpitale dziecięce w Poznaniu. Cieszymy się, że tak wielu Klientów odpowiedziało na nasz apel i jednocześnie pragniemy im podziękować za okazane wsparcie. Warto dzielić się tym, co mamy - szczególnie, kiedy pomagamy dzieciom – mówi Przemysław Juskowiak, Specjalista ds. marketingu w IKEA Poznań.

 


 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tysiąc pluszaków dla małych pacjentów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA