×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

#trashchallenge nad Wisłą

  • Karolina Markowska
    KM
  • 29 paź 2019 18:39

#trashchallenge, wyzwanie zapoczątkowane przez the_easy.vegan, podejmują kolejne firmy. Wyzwanie realizują również polskie firmy, które za pomocą mediów społecznościowych nominują kolejnych. Pracownicy firmy doradczej Cushman & Wakefield posprzątali warszawski Las Bemowski oraz plażę nad Zalewem Wiślanym w Kadynach. Do akcji aktywnie włączyło się 35 pracowników, którzy zebrali prawie 110 worków śmieci. Była to odpowiedź  na wyzwanie rzucone przez firmę Ework.

#trashchallenge nad Wisłą
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Samo wyzwanie jest bardzo proste. Należy zlokalizować miejsce wymagające posprzątania, sfotografować je przed i po akcji i zamieścić zdjęcia w mediach społecznościowych. Firma, która wykona zadanie, ma prawo nominować kolejne podmioty, które nie boją się podejmować takich wyzwań.

- Czysta planeta to lepsza perspektywa dla kolejnych pokoleń, dlatego z radością przyjęliśmy tę nominację. Właściwie od razu stworzyliśmy listę miejsc, które chcielibyśmy posprzątać. Inicjatywa została bardzo pozytywnie przyjęta również przez osoby pracujące w innych miastach i – oprócz Warszawy – do akcji dołączyli nasi koledzy i koleżanki z Elbląga – powiedziała Joanna Buczkowska, szefowa działu administracji w Cushman & Wakefield. 

35 pracowników firmy wysprzątało dwie lokalizacje - Las Bemowski oraz plażę nad Zalewem Wiślanym w Kadymanach. Zgodę na sprzątanie wydały Lasy Miejskie Warszawa oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu. W samo sprzątanie aktywnie włączyła się także lokalna społeczność.

– Miłym zaskoczeniem było to, że lokalne społeczności dbają o swoje najbliższe środowisko naturalne, więc bardzo przydała się nam pomoc mieszkańców, którzy pomogli nam ustalić, gdzie, w pobliżu Lasu Bemowskiego, znajdziemy najbardziej zaśmiecone miejsca. Podobna sytuacja miała miejsce w Elblągu, gdyż pierwotnie chcieliśmy posprzątać Las Komunalny Bażantarnia, jednak po konsultacji z lokalnymi władzami okazało się, że las jest czysty, a naszej pomocy bardziej potrzebuje plaża nad Zalewem Wiślanym w Kadynach – dodaje Buczkowska.

Firma doradcza Cushman & Wakefield w ramach akcji nominowała redakcję EurobuildCEE, agencję SEO Support Media/Scoop oraz firmę mInteractive.

 #trashchallenge została zapoczątkowana na jednym z portali społecznościowych przez użytkownika the_easy.vegan. Po kilku dniach stała się jedną z w najpopularniejszych w Social Mediach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: #trashchallenge nad Wisłą
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Zeghar 2019-10-29 23:42:30

    A wydawałoby się, że czasy czynów społecznych minęły już bezpowrotnie...

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA