PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Tauron opowiada o bezpiecznym prądzie

Ponad 1000 nauczycieli skorzystało z materiałów dydaktycznych zamieszczonych na portalu edukacyjnym "Bezpieczniki Taurona". Pobrane scenariusze lekcji, filmy instruktażowe, quizy oraz konkursy, pomogły przeprowadzić lekcje przybliżające uczniom zagadnienia związane z elektrycznością.

  • Karolina Markowska
    KM
  • 26 cze 2019 18:20
Tauron opowiada o bezpiecznym prądzie
"Bezpieczniki Taurona" to program edukacyjny, którego celem jest przekazywanie wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z energii elektrycznej (fot. mat. pras.)
REKLAMA

"Bezpieczniki Taurona" to program edukacyjny, którego celem jest przekazywanie dzieciom i młodzieży wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z energii elektrycznej. Od dwóch lat dzieje się to za pośrednictwem multimedialnej platformy edukacyjnej www.edukacja.bezpieczniki.tauron.pl

Rejestracja na platformie jest bezpłatna i dostępna dla szkół podstawowych w całej Polsce. Zgodnie ze statystykami, scenariusze lekcji zanotowały ponad 10 tysięcy odsłon, wśród najpopularniejszych znalazły się „Dlaczego żarówka świeci” i „Przepływ prądu elektrycznego z elektrowni do domu”.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W lutym wśród nauczycieli fizyki Tauron przeprowadził badanie, którego celem było poznanie potrzeb edukacyjnych i problemów w nauczaniu fizyki.

- Wszystkie opinie nauczycieli, czy te usłyszane w wywiadach, czy te oceniające scenariusze zajęć są dla nas niezwykle cenne. To właśnie potrzeby nauczycieli wyznaczają kierunek rozwoju naszej platformy. Ważne jest także to, że szkoły korzystają z naszych materiałów jako wiarygodnego źródła wiedzy o elektryczności - mówi Beata Boryczko, koordynator programu. 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tauron opowiada o bezpiecznym prądzie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA