PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Ruszyła 10. edycja programu Eurocash dla młodych

  • km
  • 5 lip 2022 13:26

Ruszyła 10. edycja programu „Spełniaj Marzenia!”, w ramach którego Fundacja Grupy Eurocash przyznaje stypendia dzieciom pracowników, franczyzobiorców i partnerów. Do tej pory w programie przyznano w sumie ponad 1200 stypendiów o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

Ruszyła 10. edycja programu Eurocash dla młodych
W programie „Spełniaj Marzenia!” przyznano w sumie ponad 1200 stypendiów o łącznej wartości ponad 7 mln zł (fot. Fotolia)
REKLAMA

Od pierwszej edycji, którą zorganizowano w 2013 r., stypendia trafiły do 700 osób, umożliwiając im rozwijanie pasji i spełnianie marzeń. Wypłacane są w trybie comiesięcznym przez cały rok szkolny lub akademicki.

– Jesteśmy organizacją, która ma bardzo rozbudowaną sieć interesariuszy. Zatrudniamy blisko 20 tysięcy pracowników i współpracujemy z 15 tysiącami franczyzobiorców, którzy prowadzą sklepy w ramach zrzeszonych z nami sieci. To jest znacząca grupa osób, która na nas polega i za którą czujemy się odpowiedzialni, nie tylko w kontekście biznesowym. Dlatego też powstał program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży, który stanowi jedno z kluczowych działań Grupy Eurocash w obszarze CSR. Inwestujemy w rozwój młodego pokolenia, aby ułatwić im życiowy start i pomóc w realizacji pasji i marzeń. Jednocześnie wspieramy rodziny osób, które są dla nas ważne: pracowników, franczyzobiorców oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia członek zarządu Grupy Eurocash oraz prezes Fundacji Eurocash Katarzyna Kopaczewska.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

O stypendia mogą ubiegać się uczniowie szkół średnich lub studenci w trybie dziennym. 

- Od początku miało ono duży wpływ na moje życie – od młodości nauczyłem się zarządzać własnymi finansami, pomogło mi rozwijać moje pasje, zmotywowało mnie do dalszych działań i dało poczucie odpowiedzialności. Przyczyniło się także do mojej decyzji o podjęciu studiów za granicą. Moi rodzice nie byliby w stanie pokryć wysokich kosztów życia, jednak dzięki stypendium i dorywczej pracy wydatki przestały być problemem. W ciągu lat stypendium Eurocash stało się dla mnie nie tylko podporą finansową, ale również jednym z decydujących czynników przy podejmowaniu kluczowych wyborów w moim życiu - wyjaśnia jeden ze stypendystów Michał. 

Przeczytaj: 100 najzdolniejszych polskich naukowców dostanie sowite stypendia

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszyła 10. edycja programu Eurocash dla młodych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA