Rozbiegany "Metropolitan"

Firma Cushman & Wakefield, zarządca jednego z najbardziej prestiżowych obiektów biurowych w Polsce, budynku Metropolitan, organizuje cykl treningów biegowych dla najemców. Ambasadorem akcji jest znany polski lekkoatleta Mariusz Giżyński.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rozbiegany "Metropolitan"

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

10 lip 2013 14:28


27 czerwca miał miejsce pierwszy trening biegowy cyklu pod nazwą „Metropolitan biega". Biegi odbywają się raz w tygodniu w okresie od 27 czerwca do 3 października w okolicy budynku Metropolitan, na pl. Piłsudskiego i na terenie Ogrodu Saskiego. W spotkaniach, po rejestracji na oficjalnej stronie internetowej, może wziąć udział każdy pracownik firm wynajmujących biura w Metropolitanie.

Ambasador projektu, Mariusz Giżyński, to czołowy polski maratończyk z rekordem życiowym 2:11:20 h. Jest on uczestnikiem Mistrzostw Europy w Barcelonie, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w biegach długich, w tym Mistrzem Polski w Półmaratonie i Wicemistrzem Polski w Maratonie. Mariusz wielokrotnie zwyciężał w największych biegach ulicznych w kraju, w tym w Biegu Powstania Warszawskiego, w Biegu Niepodległości czy Biegu Konstytucji 3 Maja.

- "Metropolitan biega" to unikalny projekt biegowy dla amatorów biegania i ruchu na świeżym powietrzu. Stworzyliśmy cały program przygotowawczy do biegów na 5 i 10 km. Pod koniec lipca uczestnicy programu wystartują na dystansie 5 km podczas Biegu Powstania Warszawskiego - mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Cushman&Wakefield.

- Mariusz Giżyński biega z nami dwa razy w miesiącu, oprócz niego treningi prowadzą doświadczeni trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych, a podczas wybranych treningów spotkamy się również z ekspertami z zakresu fizjoterapii czy żywienia - mówi dyrektor.

Profesjonalne treningi biegowe to już kolejna akcja działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield skierowana do najemców budynku Metropolitan. W tym roku, pierwszego dnia wiosny, firma zorganizowała akcję zbierania elektroodpadów we współpracy z firmą Stena Recycling.

Dodatkowo w marcu 2013 r. office menedżerowie firm wynajmujących powierzchnię biurową w obiektach zarządzanych przez Cushman & Wakefield, w tym Metropolitana, otrzymali „Zielony Przewodnik". W dokumencie znalazły się praktyczne rady, jak codzienne funkcjonowanie w budynku można uczynić bardziej ekologicznym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.