PSE docenione za politykę wobec pracowników

Polskie Sieci Elektroenergetyczne, operator systemu przesyłu energii w Polsce, otrzymały tytuł Laureata Programu Dobry Pracodawca 2017. Doceniono politykę wobec pracowników, dobrą atmosferę i ponadstandardowe świadczenia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PSE docenione za politykę wobec pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: aw/PAP

22 gru 2017 14:13


Kapituła X - Jubileuszowego Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, działająca pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, przyznała tytuł jednogłośnie. Jest to nagroda za profesjonalną politykę wobec pracowników, a także ponadstandardowych świadczeń i dbałości o dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Wyróżnienie zostało przyznane przede wszystkim za budowanie dobrych relacji z pracownikami. W szczególności zwrócono uwagę na: cykliczne monitorowanie potrzeb pracowników poprzez badanie kondycji organizacji (OHI), rozwój pracowników, na który PSE corocznie przeznaczają znaczące nakłady finansowe, system motywacyjny, pakiet benefitów pracowniczych oraz kompleksowy i nowoczesny program adaptacji dla nowych pracowników "Kompas na start".

Kapituła doceniła także prowadzone przez PSE programy wewnętrzne - SMART PSE - projekt, którego celem jest tworzenie organizacji zdolnej do szybkiej adaptacji, o kulturze innowacyjności i elastyczności oraz te ukierunkowane na budowanie identyfikacji z firmą. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Odpowiedzialnego Biznesu. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego (OSP) w Polsce. Spółka jest własnością Skarbu Państwa o szczególnym znaczeniu dla polskiej gospodarki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
PSE

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.