PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Pracownicy zrobili prezent CEO, przy okazji pomogli dzieciom w Afryce i Azji

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 11 gru 2020 17:22

Pracownicy międzynarodowego dewelopera Panattonii pokazali, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu dwóch tygodni wspólnej aktywności fizycznej, udało im się zebrać 286 354 zł na pomoc dla potrzebujących dzieci. Inicjatywa była prezentem-niespodzianką dla Roberta Dobrzyckiego, CEO Europe Panattoni Europe

Pracownicy zrobili prezent CEO, przy okazji pomogli dzieciom w Afryce i Azji
Uczestnicy akcji postanowili nie spoczywać na laurach, dlatego sportowa aplikacja stanie się nieodłącznym elementem życia firmy, integrującym europejski zespół i motywującym do działania i ćwiczeń. (Fot. Pixabay)
REKLAMA
  • Pracownicy Panattoni przekuli swoją aktywność fizyczną na wymierne wsparcie dla UNICEFu.
  • Mimo obostrzeń związanych z pandemią i pracą hybrydową aż 211 Panattończyków z 8 krajów wzięło udział w firmowej akcji Robomania.
  • Zdobyli aż 143 777 punktów. Każdy punkt to jedna złotówka, która została podwojona przez firmę. Finalnie Panattoni przekazało 286 354 zł na pomoc dzieciom w Sudanie, Jemenie, Nigrze oraz Syrii.

Pandemia koronawirusa mocno ograniczyła możliwości uprawiania sportu i pozostania aktywnym, m.in. przez zamknięcie siłowni, czy basenów oraz przejście w tryb pracy zdalnej. Pracownicy Panattoni pokazali jednak, że każda pora jest dobra na odrobinę ruchu, szczególnie kiedy wspiera się szczytny cel.

Prezent dla CEO

Akcja Robomania45 przyciągnęła 211 Panattończyków z Polski, Holandii, Luksemburga, Hiszpanii, Niemiec, Czech, Słowacji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy podjęli się wyzwania i za pomocą aplikacji Activy rejestrowali zarówno aktywności domowe, jak i kilometry pokonywane na powietrzu w ramach rowerowych wycieczek, spacerów z psem, czy joggingu, a ich ruch był następnie przeliczany na punkty, których liczba miała wpływ na ostateczną darowiznę firmy.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Akcja trwała od 23 listopada do 7 grudnia i przez ten czas udało się im zarejestrować 2477 aktywności oraz pokonać 8290 kilometrów. Uczestnicy wspierali się nawzajem m.in. na grupie facebookowej, gdzie udostępniali zdjęcia podczas ćwiczeń, pełne humoru i determinacji.

Dwa tygodnie wspólnego wysiłku zaowocowało zebraniem aż 143 777 punktów, a dwukrotność tej liczby – 286 354 zł - została przekazana jako darowizna dla UNICEF. Organizacja przeznaczy tę kwotę na wsparcie krajów rozwijających się - Sudanu, Jemenu, Nigru i Syrii w zakresie dostarczenia dzieciom sprzętu medycznego i lekarstw oraz zaopatrzenia w środki higieniczne i czystą wodę.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Pracownicy zrobili prezent CEO, przy okazji pomogli dzieciom w Afryce i Azji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA