Pracownicy FoodCare spełnią marzenia chorych dzieci

• Fundacja Mam Marzenie otacza opieką dzieci, u których zdiagnozowano choroby zagrażające życiu.
• Firma FoodCare uruchamia program wolontariatu pracowniczego i podejmie się realizacji marzeń podopiecznych fundacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy FoodCare spełnią marzenia chorych dzieci

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 cze 2016 11:59


– Fundacja wnosi radość w życie chorych dzieci i ich rodzin, chcemy pomóc jej podopiecznym i zaangażować naszych pracowników w działania na rzecz małych marzycieli w potrzebie. Obecnie wdrażamy program wolontariatu pracowniczego, w ramach którego nasi pracownicy będą mogli włączyć się w dzieło pomocy realizowane przez fundację. Do końca roku planujemy spełnić możliwie wiele marzeń. Jestem przekonany, że inicjatywa będzie wartościowa nie tylko dla podopiecznych fundacji, ale i naszych pracowników, którzy dostaną bodziec do zaangażowania się w słuszną sprawę – mówi prezes FoodCare Wiesław Włodarski.

Przed wolontariuszami stoi pierwsze wyzwanie – realizacja Marzenia Martyny. 9-letnia podopieczna krakowskiego oddziału fundacji marzy o bajkowym, różowym pokoju. Grupa wolontariuszy FoodCare zrealizuje marzenie dziewczynki. Zadaniem dla pierwszej grupy wolontariuszy jest przygotowanie planu remontu pokoju i zakup niezbędnych produktów, a następnie realizacja dzieła w domu dziewczynki. Wsparcie finansowe realizacji marzenia zapewnione jest przez zarząd FoodCare.

– Bardzo cieszymy się, że dzięki firmie FoodCare uda się zrealizować marzenia naszych podopiecznych. Jest to dla nas ogromna pomoc i wielki zastrzyk energii dla dzieci do walki z chorobą. Bez wsparcia ludzi o dobrym sercu i sponsorów nasza działalność byłaby niemożliwa – mówi Karolina Adamska, prezes fundacji Mam Marzenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

jkm 2016-06-17 12:59:35

witam dlaczego w artykule jest informacja ze "mówi prezes Eiesław Włodarski" p rzecież p. Włodarski nie jest prezesem FoodCare, ponieważ nie może zajmowac takiego stanowiska zgodnie z wyrokami????