×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

PKN Orlen nagrodził spółki za bezpieczną pracę

  • Autor: PAP/JS
  • 18 sty 2018 15:40

PKN Orlen wyróżnił podmioty, które prowadząc inwestycje lub remonty na rzecz spółki i jej grupy kapitałowej nie zanotowały żadnych wypadków. W drugiej już edycji konkursu „Bezpieczny Wykonawca Zewnętrzny” płocki koncern nagrodził PETRO WodKan i Siemens Polska.

PKN Orlen nagrodził spółki za bezpieczną pracę
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Według PKN Orlen liczba podmiotów uczestniczących w pracach remontowych na terenie obiektów tej spółki w Płocku waha się w skali roku od 100 do 200 i uzależniona jest od kumulacji prac zaplanowanych w poszczególnych latach.

Informując o rozstrzygnięciu drugiej edycji konkursu "Bezpieczny Wykonawca Zewnętrzny", płocki koncern podał, że nagrodę główną i statuetkę złotego "Orła Bezpieczeństwa" przyznano spółce PETRO WodKan, a spółce Siemens Polska - statuetkę srebrnego "Orła Bezpieczeństwa". Za szczególny wkład w promowanie zasad BHP i podnoszenie kultury bezpieczeństwa wyróżniono z kolei firmy CKTiS oraz BUD-MAL.

PKN Orlen przypomniał, że "Bezpieczny Wykonawca Zewnętrzny" to organizowany przez tę spółkę konkurs "służący upowszechnianiu i propagowaniu najlepszych praktyk stosowanych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, a także promowaniu pracujących bezpiecznie wykonawców". "Wyróżnienia przyznane przez koncern są także potwierdzeniem najwyższych standardów, jakie stosują kontraktorzy w zarządzaniu bezpieczeństwem" - podkreśliła spółka.

Jak zaznaczył PKN Orlen, w konkursie "Bezpieczny Wykonawca Zewnętrzny" mogą wziąć udział podmioty, które w ciągu ostatnich dwóch lat prowadziły prace inwestycyjne lub remontowe w płockim koncernie i w tym czasie nie zanotowały żadnych wypadków na terenie grupy Orlen. Zwycięzcy konkursu, nagrodzeni tytułem "Bezpieczny Wykonawca", mogą posługiwać się nim przez dwa lata, również w relacjach z innymi, potencjalnymi klientami.

Odnosząc się do pierwszej edycji konkursu "Bezpieczny Wykonawca Zewnętrzny", która odbyła się w 2016 r., PKN Orlen podał, że dwa równorzędne pierwsze miejsca zajęły wówczas firmy Kaefer i Kostro. Spółka zwróciła uwagę, że w komisji konkursowej, która weryfikuje pretendentów do nagrody, zasiadają przedstawiciele płockiego koncernu z obszarów: zakupów, produkcji, utrzymania ruchu oraz BHP i zakładowej straży pożarnej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PKN Orlen nagrodził spółki za bezpieczną pracę

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA