Pięciu polskich pracowników Ikei wyjechało do Kambodży w ramach projektu IWitness

Program IWitness daje pracownikom Ikei możliwość przekonania się na własne oczy, w jaki sposób wykorzystywane są środki zbierane w ramach kampanii pomocowych, w które angażują się klienci Ikea na całym świecie. W tym roku, w podróż do jednego z krajów objętych pomocą, wyruszyła po raz pierwszy grupa pracowników z Polski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pięciu polskich pracowników Ikei wyjechało do Kambodży w ramach projektu IWitness

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 maj 2015 10:35


Kambodża jest jednym z 46 krajów, objętych pomocą Ikea Foundation. Agata, Magda, Grzesiek, Tomek oraz Asia z Ikei w Łodzi przekonają się na własne oczy jak wygląda wsparcie niesione przez Ikea Foundation w tym kraju.

Pięciu polskich ambasadorów zrównoważonego rozwoju Ikea wyjechało do Kambodży w ramach projektu IWitness, który pozwala pracownikom Ikea na odwiedzanie najodleglejszych zakątków świata, do których docierają organizacje partnerskie Ikea Foundation – UNICEF i Save the Children. Właśnie z efektami działań tej drugiej organizacji zapoznają się obecnie polscy pracownicy Ikea.

Czytaj też: Ikea w Bydgoszczy szuka pracowników

Podczas kilkudniowej wizyty w Kambodży pracownicy Ikea odwiedzą szkoły i spotkają się z uczniami i nauczycielami, do których docierają środki finansowe, zbierane w ramach kampanii „Pluszaki dla Edukacji”. Pracownicy będą też mogli poznać tych, którzy na miejscu tworzą lepsze warunki edukacyjne dla dzieci – dyrektorów szkół i pracowników lokalnych oddziałów Save the Children,.

Praca z misją

Głównym celem podróży pracowników Ikea do Kambodży jest zobaczenie na własne oczy, w jaki sposób kampanie pomocowe, takie jak np. „Pluszaki dla Edukacji”, pomagają tamtejszym dzieciom. Pracownicy podzielą się swoimi spostrzeżeniami – za pośrednictwem bloga, którego będą pisać w trakcie podróży, a po powrocie w takcie spotkań ze współpracownikami i klientami, w swoich sklepach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.