PARP, środki dla firm na CSR: 13 mln zł na rozwój odpowiedzialnego biznesu

• Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udzieli przedsiębiorcom wsparcia we wdrażaniu strategii odpowiedzialnego biznesu.
• W dwóch poprzednich naborach podpisano umowy na łączną kwotę 10,3 mln zł wsparcia, a w dodatkowym, trzecim - na 2,3 mln zł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PARP, środki dla firm na CSR: 13 mln zł na rozwój odpowiedzialnego biznesu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 sie 2016 12:07


W wyniku dodatkowego, trzeciego naboru wniosków o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR, PARP podpisała 29 umów na łączną kwotę ponad 2,3 mln zł. Nabór był skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z województw: łódzkiego, opolskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Według PARP, dzięki zawartym umowom, firmy będą mogły przeprowadzić inwestycje podnoszące efektywność energetyczną, wykorzystać odpady w nowych produktach; otrzymać certyfikaty na zgodność z międzynarodowymi normami w zakresie jakości, BHP i środowiska naturalnego, a także wprowadzić programy wolontariatu pracowniczego, poprawić warunki pracy i podnieść standardy obsługi klientów.

W wyniku dwóch poprzednich naborów wniosków PARP udzieliła wsparcia na wdrożenie CSR w 150 przedsiębiorstwach na łączną kwotę ponad 10,3 mln zł.

Wsparcie na wdrożenie CSR zostało udzielone ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach projektu PARP „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)”. Wsparcie jest przeznaczone dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, które zrealizują przedsięwzięcia polegające na wdrożeniu zasad CSR do swojej działalności biznesowej.

Lista beneficjentów do pobrania poniżej.

Pobierz PLIKI DO POBRANIA

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.