Odpowiedzialny biznes w Polsce. Czas zgłaszać dobre praktyki w 2015 r.

Do 13 stycznia firmy mogą rejestrować dobre praktyki CSR realizowane w 2015 roku. Z przesłanych przykładów powstaje co roku największy w Polsce przegląd aktywności biznesu odpowiedzialnego społecznie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Odpowiedzialny biznes w Polsce. Czas zgłaszać dobre praktyki w 2015 r.

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

8 sty 2016 9:01


Forum Odpowiedzialnego Biznesu uruchomiło formularz do zgłaszania dobrych praktyk CSR, realizowanych w 2015 roku. Przesłane przez firmy aktywności i inicjatywy zaprezentowane zostaną w dorocznym raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Publikacja stanowi największy w Polsce przegląd aktywności biznesu odpowiedzialnego społecznie - w poprzedniej edycji raportu znalazło się prawie 700 praktyk.

Zarówno zgłoszenie jak i publikacja dobrych praktyk jest bezpłatna dla firm. Wymagana jest jednak rejestracja i uzupełnienie formularza do 13 stycznia. Liczba zgłaszanych praktyk nie jest ograniczona, jednak muszą one dotyczyć działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. O ostatecznym zakwalifikowaniu praktyki do raportu rozstrzyga Komitet Merytoryczny złożony z przedstawicieli Forum Odpowiedzialnego Biznesu pod przewodnictwem dyrektorki generalnej Marzeny Strzelczak.

Zgłoszone inicjatywy i projekty CSR firm, podobnie jak w ubiegłych latach, zostaną pogrupowane według 7 obszarów: ład organizacyjny, praktyki z zakresu pracy, prawa człowieka, środowisko, uczciwe praktyki operacyjne, zagadnienia konsumenckie oraz zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej.

Ogłoszenie raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki” odbędzie się 31 marca 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.