PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Nietypowa akcja CSR Kompanii Piwowarskiej. Żubr zniknie z etykiet piwa

Kompania Piwowarska, producent piwa Żubr, rozpoczęła współpracę z organizacją WWF na rzecz ochrony zagrożonych gatunków zwierząt. By uzmysłowić jak duża jest skala zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa. Pojawią się na nich trzy inne zagrożone gatunki - wilk, ryś oraz sóweczka.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 16 sie 2019 20:19
Nietypowa akcja CSR Kompanii Piwowarskiej. Żubr zniknie z etykiet piwa
Marka po raz pierwszy włącza się w działania na rzecz ochrony przyrody na tak dużą skalę. (fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Żubr przekaże fundacji WWF Polska 1 mln złotych na wsparcie programów ochronnych wilka, rysia i sóweczki. Wszystkie te prawnie chronione gatunki zamieszkują ojczyznę Żubra – Puszczę Białowieską, i wszystkie też staną się bohaterami reklamy, która będzie towarzyszyć tej CSR-owej kampanii.

- Dla Żubra, który od zawsze stał na straży takich wartości jak troska o najbliższych czy dbanie o utrzymanie spokoju i harmonii w przyrodzie, ta akcja jest naturalnym uzupełnieniem komunikacji marki - czytamy w komunikacie Kompanii Piwowarskiej, producenta piwa Żubr.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marka po raz pierwszy włącza się w działania na rzecz ochrony przyrody na tak dużą skalę. Celem kampanii jest uświadomienie Polakom, jak niezwykłe zwierzęta zamieszkują nasze lasy i jak bardzo potrzebują naszej ochrony.

- To od nas ludzi zależy, czy będziemy żyć w świecie, w którym będzie także miejsce dla przyrody i jej mieszkańców, czy jedynym drapieżnikiem zostaniemy my. Wilk to gatunek, który był na skraju wyginięcia, rysiowi nizinnemu nadal to grozi, a dom sóweczki ginie na naszych oczach. Cieszymy się, że marka Żubr razem z nami zawalczy o przetrwanie tych gatunków - mówi prezes WWF Polska, Mirosław Proppé.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nietypowa akcja CSR Kompanii Piwowarskiej. Żubr zniknie z etykiet piwa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA