Niecodzienny konkurs Volkswagena. Do wygrania 50 tys. zł

• Volkswagen Poznań ogłasza konkurs na rzeźbę plenerową symbolizującą nową inwestycję.
• Rzeźba ma symbolizować wpływ inwestycji w Białężycach pod Wrześnią na otoczenie w myśl hasła ”Ludzie. Fabryka. Miasto”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Niecodzienny konkurs Volkswagena. Do wygrania 50 tys. zł

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 lip 2016 13:33


– Już w październiku w Białężycach pod Wrześnią oficjalnie otworzymy najnowocześniejszą fabrykę Volkswagena w Europie – zapowiada Monika Hajbowicz, kierownik działu komunikacji Volkswagen Poznań. – Ta inwestycja ma niebagatelny wpływ na Wrześnię i okolice oraz na życie mieszkańców, dlatego chcielibyśmy również w tak artystyczny sposób pokazać zachodzące wokół Wrześni zmiany i upamiętnić to wydarzenie.

Konkurs ma charakter otwarty. Może w nim uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, która ma ochotę wypróbować swoich sił plastycznych oraz deklaruje możliwość realizacji projektu w przypadku zwycięstwa. Prace można wykonać w drewnie, metalu, kamieniu, tworzywach sztucznych, wykorzystując także oświetlenie i roślinność. Rzeźba ma ostatecznie stanąć na terenie fabryki, tuż obok jej głównego wejścia. 

Propozycje prac w formie graficznej i opisowej można wysyłać do 28 lipca. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Volkswagena Poznań.

W pierwszym etapie wybrane zostaną trzy projekty konkursowe, które w drugim etapie poddane zostaną ocenie pracowników Volkswagen Poznań. W drodze głosowania nastąpi wybór zwycięzcy konkursu. Jego nazwisko zostanie ogłoszone 8 sierpnia. Pula środków finansowych na wykonanie rzeźby wraz z wynagrodzeniem za wykonanie zwycięskiego projektu wyniesie 50 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.