PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

"Mama przodem" na poczcie

  • Autor: PAP/JP
  • 26 maj 2021 11:57

"Mama przodem" to akcja, w ramach której kobiety w ciąży i rodzice z małymi dziećmi obsługiwani są priorytetowo i poza kolejnością - poinformowała w środę Poczta Polska. To część kodeksu dobrych praktyk wprowadzonego przez spółkę na terenie swoich placówek.

"Mama przodem" na poczcie
(fot. mat. pras.)
REKLAMA

W ramach akcji pt. "Mama przodem" kobiety w ciąży i rodzice z małymi dziećmi obsługiwani są priorytetowo i poza kolejnością. O akcji informują specjalne oznaczenia umieszczone w placówkach pocztowych, w których program realizowany jest od trzech lat. "Dziś, z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Matki, w związku z ważnym społecznie wymiarem akcji +Mama przodem+, przytoczenie jej głównych założeń nabiera szczególnego wymiaru i znaczenia" - poinformowała Poczta Polska w środę.

Jak przekazała spółka, zasada pierwszeństwa dotyczy kobiet w ciąży, osób z dziećmi do drugiego roku życia, a także osób z niepełnosprawnościami. Poczta Polska wskazuje, że usystematyzowanie i wdrożenie tych zaleceń w ramach "Karty Dobrych Praktyk" potwierdza, iż firma jest "odpowiedzialna społecznie i wrażliwa na szczególne potrzeby swoich klientów".

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Jesteśmy firmą otwartą na klientów, proponującą im liczne udogodnienia. Nasza +Karta Dobrych Praktyk+ to odpowiedź na szczególne potrzeby grup konsumentów odwiedzających placówki pocztowe. (...) Prosimy wszystkich naszych klientów o zrozumienie i wsparcie w tych działaniach" - powiedziała cytowana w informacji rzeczniczka prasowa Poczty Polskiej Justyna Siwek.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku - zatrudnia blisko 80 tys. pracowników, jej sieć obejmuje 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: "Mama przodem" na poczcie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA