×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Laptopy, pieniądze i sprzęt od 3M na walkę ze skutkami COVID-19

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 29 maj 2020 14:33

Darowizny na rzecz Banku Żywności we Wrocławiu, wsparcie wrocławskiej szkoły oraz inicjatywa pod hasłem „Zaczytane 3M”, skierowana do pracowników oraz ich dzieci. Tak firma producent środków ochrony indywidualnej 3M wspiera lokalną społeczność.

Laptopy, pieniądze i sprzęt od 3M na walkę ze skutkami COVID-19
Akcja „Zaczytane 3M”, która objęła swoim zasięgiem wszystkich pracowników firmy w Polsce. Fot. 3M
REKLAMA
  • Podczas pandemii koronawirusa 3M podjęło szereg aktywności na poziomie lokalnym i globalnym, które miały za cel wesprzeć walkę z COVID-19.
  • W ostatnim czasie firma podwoiła produkcję półmasek filtrujących FFP2 w fabrykach na całym świecie do poziomu 1,1 miliarda rocznie.
  • Poza tym, co jest jej głównym zadaniem, 3M angażuje się także w pomoc potrzebującym – głównie we Wrocławiu, gdzie skoncentrowana jest większość działań oraz inicjatyw firmy.

- Biskie relacje z lokalnymi społecznościami od lat są niezwykle ważne dla nas jako 3M, szczególnie we Wrocławiu, gdzie mieści się nasz SuperHub. W obliczu pandemii COVID-19 każdy z nas stanął przed nowymi wyzwaniami, które szczególnie silnie wpłynęły na życie osób najbardziej potrzebujących. W tej trudnej sytuacji ważne jest, aby okazywać sobie życzliwość i solidarność, dzięki czemu czas izolacji społecznej stanie się łatwiejszy. Projekty, w które się zaangażowaliśmy, są tego wyrazem oraz pozwalają w realny sposób tu i teraz poprawić jakość życia konkretnych osób - podkreśla Alain Simonnet, managing director 3M w Polsce.

fot. 3M
fot. 3M

3M wsparło Bank Żywności we Wrocławiu, który otrzymał darowiznę w wysokości 5000 dolarów z fundacji 3Mgives. Dzięki temu wielu potrzebujących, którzy na skutek pandemii koronawirusa nie mają obecnie pieniędzy na zakup żywności, nie będzie musiało martwić się o ich pozyskanie – najpotrzebniejsze artykuły spożywcze otrzymają bowiem bezpłatnie. Ponadto, darowizna rzeczowa, którą 3M przekazało Bankowi Żywności – 15 000 papierowych kartonów – pozwoli na dystrybucję żywności bezpośrednio do osób potrzebujących, zapewniając im bezpieczeństwo i otrzymanie niezbędnej pomocy bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej: PepsiCo nadal wspiera walkę z COVID-19. Na ten cel wyda sporo kasy

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Laptopy, pieniądze i sprzęt od 3M na walkę ze skutkami COVID-19

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA