PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Kompania Piwowarska na rzecz zrównoważonego rozwoju. Szkolenia dla pracowników, równość płac

Ochrona środowiska, świadoma konsumpcja, ale też podnoszenie kwalifikacji pracowników. M.in. takie cele zrównoważonego rozwoju udało się zrealizować Kompanii Piwowarskiej w 2018 roku.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 20 sie 2019 16:02
Kompania Piwowarska na rzecz zrównoważonego rozwoju. Szkolenia dla pracowników, równość płac
Kompania Piwowarska opublikowała Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018 rok (fot.shutterstock.com)
REKLAMA
  • Kompania Piwowarska opublikowała Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018 rok.
  • W ubiegłym roku dążyła do spełnienia celów, które nie zostały zapisane w ich strategii a zostały wskazane przez ONZ w 2015 roku.
  • Udało się zrealizować trzynaście spośród siedemnastu celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

- Punktem wyjścia do przedstawienia naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju były cele ONZ, a nie – jak wcześniej – nasza strategia. Mamy świadomość, że zrównoważony rozwój wymaga podjęcia wspólnego wysiłku i spójnych działań w wielu obszarach, w tym w zakresie zdrowia publicznego, wzrostu gospodarczego, inkluzji społecznej i ochrony środowiska. Celem nadrzędnym jest budowanie lepszego świata i ONZ w 2015 r. wskazała, również nam, jak powinniśmy to robić - komentuje Grzegorz Adamski, kierownik ds. public affairs i zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej.

Strategia zrównoważonego rozwoju Kompanii Piwowarskiej skupiona jest na 3 obszarach. To produkty i zdrowie, ludzie i społeczeństwo oraz środowisko naturalne. W ich ramach firma realizuje m.in. programy na rzecz odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu, dba o społeczności lokalne oraz zapewnia świetne warunki pracy i rozwoju swoim pracownikom, oszczędza wodę, energię i zapewnia niemal 100 proc. recyklingu swoich odpadów i produktów ubocznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pracownicy - jednym z celów

Z raportu dowiemy się, że jednym z elementów, na jaki w 2018 roku szczególną uwagę zwracała firma piwowarska byli pracownicy. KP realizowała zadanie dotyczące zwiększania liczby dorosłych posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe (część celu 4. ONZ) odnoszącego się do dobrej jakości edukacji. Wszyscy pracownicy firmy przechodzą różnego rodzaju szkolenia podnoszące ich kwalifikacje – w ubiegłym roku każdy z nich spędził w salach szkoleniowych średnio 3,7 dnia pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kompania Piwowarska na rzecz zrównoważonego rozwoju. Szkolenia dla pracowników, równość płac

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA