PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

ING kontynuuje współpracę ze Zwolnionymi z Teorii

  • km
  • 26 paź 2022 15:45

ING po raz kolejny został partnerem ogólnopolskiej olimpiady projektów społecznych dla młodzieży Zwolnieni z Teorii, organizowanej przez Fundację Social Wolves. ING Bank Śląski i Fundacja ING Dzieciom będą realizować program „Krok do przodu”, w którym młodzież dzieli się swoimi umiejętnościami z rówieśnikami pod okiem mentorów ING.

ING kontynuuje współpracę ze Zwolnionymi z Teorii
Udział w projekcie pomaga młodym ludziom realizować własne pomysły (fot. Shutterstock)
REKLAMA

- Edukacja i rozwój naszej młodzieży nie zależy tylko od szkoły. Wielką rolę odgrywają rodzice, opiekunowie ale też otoczenie. ING od wielu lat działa na rzecz dzieci i młodzieży, pomaga dorastać, zapewnia pomoc i narzędzia do rozwoju. Wierzymy w młodych ludzi, ich pomysły, entuzjazm i chęć zmieniania świata. Dzięki partnerstwu ze Zwolnionymi z Teorii mamy możliwość dołożyć naszą cegiełkę jako mentorzy ING. Kontynuujemy tę sprawdzoną formułę i tym samym zapraszamy do udziału naszych bankowych mentorów - wyjaśnia Joanna Dymna-Oszek, dyrektor biura zarządu w ING Banku Śląskim i prezes Fundacji ING Dzieciom.   

Udział w projekcie pomaga młodym ludziom realizować własne pomysły i uczy ich jednocześnie nowych umiejętności przydatnych na współczesnym rynku pracy.

- Coraz częściej zauważamy, że twarda wiedza to kwestia do szybkiego wypracowania. Natomiast kompetencje społeczne to złoty graal wśród umiejętności kandydata, bo dają gwarancję, że dana osoba będzie umiała pracować w zespole, reagować na pojawiające się potrzeby czy pracować pod presją czasu. Nasi pracownicy są wielkim wsparciem dla młodych ludzi. Jako Mentorzy ING wspierają ich w drodze do dorosłości swoją wiedzą i doświadczeniem – tłumaczy  Maja Chabińska-Rossakowska, odpowiedzialna za pion HR w ING Banku Śląskim.

Zobacz: Zadbają o zdrowie 2,5 tys. pracowników. Ruszają z nowym programem wellbeingowym

Pod koniec roku szkolnego najlepsze projekty powalczą podczas wielkiego finału o nagrodę „Złotego Wilka” a szkoły, które zainspirują młodych do wzięcia udziału w olimpiadzie, zostaną docenione w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

W tym roku organizatorzy olimpiady Zwolnieni z Teorii odwiedzają w trakcie ogólnopolskiej trasy ponad 900 szkół średnich z ok. 150 miast i porozmawiają z ponad 100 tys. uczniów, aby inspirować nastolatków do udziału. 

Więcej informacji i rejestracja do 22 listopada na stronie zwolnienizteorii.pl

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: ING kontynuuje współpracę ze Zwolnionymi z Teorii

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA