PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Praca, pieniądze, mieszkanie i opieka nad dziećmi. Gi Group wspiera Ukraińców

  • Justyna Koc
    jk
  • 23 mar 2022 13:09

Agencja pracy Gi Group rozpoczyna kolejne działania na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Uruchamia międzynarodową zbiórkę środków finansowych. Każda kwota wpłacona na rzecz Fundacji Gi Group zostanie przez firmę podwojona.

Praca, pieniądze, mieszkanie i opieka nad dziećmi. Gi Group wspiera Ukraińców
Gi Group wspiera Ukraińców (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Gi Group organizuje zbiórkę pieniędzy - zebrane fundusze będą przeznaczone na wsparcie obywateli Ukrainy przebywających przede wszystkim w Polsce, która przyjęła ich najwięcej, oraz na Słowacji, w Czechach i w Rumunii. 
  • Osobom, które znajdą zatrudnienie za pośrednictwem spółek Gi Group, zostanie przekazana dodatkowa pomoc finansowa w wysokości 1000 zł (równowartość 200 Euro). Taka sama kwota jednorazowo wesprze uchodźców, który zostali przyjęci przez pracowników Gi Group do ich domów.
  • Firma wspiera uchodźców w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, pomagając przede wszystkim w znalezieniu zatrudnienia, mieszkania, legalizacji pobytu.
  • O wsparciu Ukrainy i Ukraińców przez pracodawców rozmawiać będziemy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach 25-27 kwietnia. Rejestrację na naszą konferencję znajdziecie tutaj.

- Konflikt zbrojny w Ukrainie nikogo nie pozostawia obojętnym, pomaga cały świat. Wpisujemy się w to myślenie, działanie zgodne z wartościami, szacunkiem dla drugiego człowieka - mówi Marcos Segador Arrebola, prezes Gi Group Poland.

- Sprowadziliśmy naszych pracowników i ich rodziny z Ukrainy, zapewniliśmy maksymalne bezpieczeństwo tym, którzy nie opuścili kraju, pomagamy uchodźcom w znalezieniu pracy i zapewnieniu warunków bytowych. Teraz przyszedł czas na rozwój aktywności Fundacji Gi Group - działamy na szerszą, międzynarodową skalę, by pozyskać jak najwięcej środków pomocowych – dodaje.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wsparcie dla Ukraińców

Międzynarodowe działania firmy mające na celu pomoc uchodźcom z Ukrainy są koordynowane i realizowane w ramach polskiej Fundacji Gi Group. Gi Group dokonała już pierwszej wpłaty w wysokości 50 tys. euro i deklaruje, że każda kwota, która zasili konto fundacji będzie podwojona przez spółkę.

Czytaj też: Darmowe kursy językowe online dla Ukraińców. Wystarczy odebrać kod

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Praca, pieniądze, mieszkanie i opieka nad dziećmi. Gi Group wspiera Ukraińców

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA