×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Firma BSH udostępniła własne biura uchodźcom

  • Autor: PAP/JP
  • 12 kwi 2022 17:28

Firma BSH przekształciła część swoich pomieszczeń biurowych na tymczasowe miejsca zakwaterowania dla uchodźców z Ukrainy. W biurach producenta sprzętu AGD w podłódzkim Bukowcu powstały 32 miejsca noclegowe dla rodzin ukraińskich pracowników firmy.

Firma BSH udostępniła własne biura uchodźcom
To kolejna forma wsparcia BSH dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy (fot. ilustracyjne, mat. prasowe)
REKLAMA

Jak poinformowała we wtorek menedżer ds. PR BSH Marta Kujawa, miejsca tymczasowego zakwaterowania dla rodzin ukraińskich pracowników BSH w Łodzi powstały w zlokalizowanym w Bukowcu centrum logistycznym producenta sprzętu AGD.

"Goście mają do dyspozycji przestronną, wyposażoną w podstawowe sprzęty, kuchnię oraz łazienkę. Obecnie w Bukowcu przebywają dwie rodziny" - wyjaśniła.

Dodała, że firma przygotowuje kolejne miejsca noclegowe w swoich biurach w Rzeszowie.

Kujawa zaznaczyła, że to kolejna forma wsparcia dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Producent dla uciekających przed wojną przeznaczył ponad 1500 urządzeń gospodarstwa domowego.

"To przede wszystkim pralki, suszarki do ubrań oraz lodówki. Małe i duże AGD trafiło już do łódzkiej Fundacji Happy Kids, która ewakuowała prawie 1500 dzieci z ukraińskich domów dziecka, pomogła wielu cywilom i planuje wspierać uchodźców z Ukrainy, którzy przebywają w Mołdawii oraz do Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego, która otoczyła opieką rodziny studentów z Ukrainy" - wskazała.

BSH ma przekazać także darowiznę na rzecz Urzędu Miasta w Łodzi oraz Urzędu Marszałka Województwa Łódzkiego. Obie instytucje w sposób ustrukturyzowany przygotowują bazę noclegową dla uchodźców z Ukrainy, którzy trafiają do województwa łódzkiego. Dlatego - jak dodała Kujawa - najlepiej znają bieżące potrzeby i tam będą kierować urządzenia gospodarstwa domowego od BSH.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Firma BSH udostępniła własne biura uchodźcom

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA