×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Erbud przełamuje stereotypy i zaprasza do budowlanki

  • km
  • 8 mar 2023 16:40

Po sukcesie książeczki „Klara Buduje” Grupa Erbud wraz z Fundacją Erbud Wspólne Wyzwania wydała drugą część „Klara buduje. Domek na drzewie”.

Erbud przełamuje stereotypy i zaprasza do budowlanki
Po premierze książeczki odbędzie się drugi cykl warsztatów budowlanych dla dziewczynek „Młode MajstERki” (fot. mat. pras.)
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Erbud jako element swojej strategii na najbliższe lata stawia sobie za cel łamanie stereotypów związanych z branżą budowlaną.
  • Firma opublikowała drugą z serii książeczkę o budowaniu dla dziewczynek.
  • Jak podkreślają twórcy książki, ma ona prowokować do myślenia o budownictwie modułowym z drewna, które zdaniem Erbudu ma szanse zrewolucjonizować przyszłość branży.

Erbud jako element swojej strategii na najbliższe lata stawia sobie za cel łamanie stereotypów związanych z branżą budowlaną. Firma chce pokazać, że budowlanka to miejsce dobre także dla kobiet.

- W najbliższych latach w branży budowlanej i branżach pokrewnych zabraknie nawet ćwierć miliona pracowników. My, jako Erbud, już teraz myślimy o wyzwaniach z tym związanych i zapraszamy dziewczynki, aby obrały ścieżkę zawodową w budownictwie, choć na rynku pracy pojawią się dopiero za 20 lat – wyjaśnia wiceprezes Agnieszka Głowacka.

Klara buduje. Domek na drzewie - druga książka dla dziewczynek

Firma opublikowała drugą z serii książeczkę o budowaniu dla dziewczynek. Główna bohaterka Klara marzy o domku na drzewie. To, co na pozór wydaje się niemożliwe, z pomocą bliskich oraz silnej determinacji udaje się zrealizować. Dziewczynka odwiedza wujka, który kieruje fabryką obiektów modułowych z drewna, dzięki czemu jej marzenie o domku spełnia się w zaledwie kilka dni.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Erbud przełamuje stereotypy i zaprasza do budowlanki

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA