Energetyczne wakacje z Fortum

- Energia, z którą kojarzona jest nasza branża, udzieliła się też dzieciom! Cieszymy się, że możemy wspomóc rodziców w organizowaniu środków na aktywny wypoczynek ich uzdolnionych dzieci, które bez wsparcia nie mogłyby wyjechać na wymarzone wakacje - mówi Marzena Karpińska z firmy Fortum Power and Heat Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Energetyczne wakacje z Fortum

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 cze 2013 17:40


Fortum wraz z Fundacją Świętego Mikołaja dofinansują wyjazdy wakacyjne uczniom ze szkół w Bytomiu, Częstochowie i Wrocławiu. Każdy z nich otrzyma tysiąc złotych na obóz o charakterze edukacyjno-sportowym. W ten sposób findacja wraz z firmą Fortum chcą wspomóc młodzież, która ze względu na trudną sytuację życiową nie ma możliwości rozwijania swoich talentów i pasji.

- Dzięki konkursowi „Energetyczne wakacje z Fortum" pomagamy zdolnym uczniom także po zakończeniu roku szkolnego. W nagrodę za świetne wyniki w nauce nasi laureaci będą uczestniczyć podczas letnich wyjazdów w zajęciach edukacyjno-sportowych, np. kursach szermierki czy zawodach piłkarskich. Dziękujemy firmie Fortum, która ufundowała wyjazdy dla naszych stypendystów - powiedziała Elżbieta Doroszewska, przedstawicielka Fundacji Świętego Mikołaja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.