PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

"Dom z serca" prawie gotowy. Trwają prace wykończeniowe

  • jk
  • 20 cze 2022 16:42

Trwa druga edycja akcji „Dom z Serca”, w której Budimex wraz z partnerami buduje do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w województwie pomorskim. Prace wykończeniowe idą pełną parą.

"Dom z serca" prawie gotowy. Trwają prace wykończeniowe
Budimex połączył siły z innymi firmami w Polsce, aby wybudować, wyposażyć i przekazać dom ośmioosobowej rodzinie (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Pani Iwona i pan Krzysztof są rodzicami szóstki dzieci, w tym dwojga przewlekle chorych. Rodzina oprócz wyzwań związanych z chorobą dzieci i zapewnieniem im specjalnej opieki zmaga się z trudną sytuacją finansową. Aby zapewnić dzieciom lepsze warunki do życia, pani Iwona i pan Krzysztof rozpoczęli budowę własnego domu na odziedziczonej działce. Niestety ze względu na trudną sytuację materialną prace wstrzymano.

Budimex wraz z partnerami postanowił pomóc rodzinie dokończyć budowę domu do stanu „pod klucz”. Do akcji „Dom z Serca 2” jako jedna z pierwszych przyłączyła się firma Keller z sektora budownictwa geotechnicznego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do akcji „Dom z Serca 2” jako jedna z pierwszych przyłączyła się firma Keller - z sektora budownictwa geotechnicznego (Fot. mat. pras.)
Do akcji „Dom z Serca 2” jako jedna z pierwszych przyłączyła się firma Keller - z sektora budownictwa geotechnicznego (Fot. mat. pras.)

- Obserwowaliśmy budowę pierwszego „Domu z Serca”, widzieliśmy jak mocno zmienił życie i jak wiele radości przyniósł ten projekt rodzinie, która w nim zamieszkała. Pomysł nam się bardzo spodobał, ponieważ efekty takiego wsparcia są widoczne i przekładają się na poprawę komfortu życia konkretnych ludzi. Keller Polska posiada oddziały i pracuje na budowach w różnych miejscach w Polsce. Czujemy odpowiedzialność za otoczenie, w którym pracujemy i w miarę naszych możliwości staramy się wspierać lokalne społeczności. Jeśli swoim wsparciem możemy poprawić warunki życia choćby kilku osób, to staramy się to robić - mówi Artur Gaszewski, dyrektor naczelny Keller Polska.

- Po otrzymaniu informacji od kolegów z Budimeksu, że zamierzają ufundować nowy dom dla innej potrzebującej rodziny i jednocześnie propozycję wsparcia tej budowy, długo się nie zastanawialiśmy, zdecydowaliśmy się zostać jednym z fundatorów - dodaje Gaszewski.

Dzięki wsparciu firmy Keller oraz innych partnerów akcji już niedługo rodzina z Brus będzie mogła cieszyć się nowym, wymarzonym domem.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: "Dom z serca" prawie gotowy. Trwają prace wykończeniowe

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA