Dobra firma nie siedzi z założonymi rękami. Kto zostanie Dobroczyńcą Roku?

Ruszyła XVII edycja konkursu o tytuł Dobroczyńcy Roku. Zwycięzców poznamy już w maju 2014 r. Kto tym razem wygra i otrzyma tytuł?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dobra firma nie siedzi z założonymi rękami. Kto zostanie Dobroczyńcą Roku?

PODZIEL SIĘ


Autor: JK

15 lis 2013 11:55


Ogólnopolski konkurs o tytuł Dobroczyńcy Roku organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce od 1997 roku. Jest to największy i najdłużej działający w Polsce konkurs nagradzający społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno duże, jak i małe firmy, w zależności od kategorii. Zgłoszenia mogą być przesłane przez organizacje pozarządowe, pracowników zgłaszanej firmy lub jej kierownictwo. Wystarczy przeczytać regulamin i wypełnić elektroniczny wniosek zgłoszeniowy na stronie www.dobroczyncaroku.pl. Zwycięzców poznamy w maju 2014 r. podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.

Każde zgłoszenie zostanie ocenione przez ekspertów. To oni wskażą najlepsze zgłoszenia, a spośród nich kapituła konkursu wybierze laureatów w kategoriach "Strategia społecznego zaangażowania" oraz "Zaangażowanie lokalne".

Wyłonieni zostaną także finaliliści w kategoriach "Projekt społeczny", "Wolontariat pracowniczy" i "Nowe technologie w społecznym zaangażowaniu". Wezmą oni udział w otwartym głosowaniu online w kwietniu 2014 r., na drodze którego wyłonieni zostaną laureaci.

Do tej pory, w konkursie do tytułu Dobroczyńcy Roku nominowano niemal 4 tys. firm, które wspierały inicjatywy społeczne finansowo, za pomocą darów rzeczowych oraz poprzez wiedzę i doświadczenie swoich pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.