×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Deloitte ufunduje 20 dzieciom dostęp do zajęć dodatkowych

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 28 cze 2019 13:14

Firma doradcza Deloitte wsparła program stypendialny Fundacji Uniwersytet Dzieci skierowany do uczniów z najbardziej potrzebujących rodzin. Dzięki darowiźnie dwadzieścioro uczniów będzie mogło uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Dzieci w najbliższym roku akademickim.

Deloitte ufunduje 20 dzieciom dostęp do zajęć dodatkowych
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Deloitte po raz kolejny włączyło się w pomoc dzieciom z najbardziej potrzebujących rodzin. 
  • Wcześniej eksperci firmy przeprowadzili około 200 warsztatów dla ponad 4000 dzieci, m.in. o tym, skąd się biorą pieniądze, czym jest budżet i dlaczego trzeba płacić podatki.
  • Każde dziecko, niezależnie od tego, z jak zamożnej rodziny pochodzi, ma prawo do poszukiwania pasji, rozwijania talentów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności - mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte w Polsce.

Deloitte wraz z Fundacją Uniwersytet Dzieci poprzez zabawę chcą pokazać dzieciom, jak można szybciej i skuteczniej się uczyć, a nauka zmienić w przyjemność. Firma wspiera edukację, w szczególności w obszarze ekonomii i finansów, ale rozszerzanie zakresu tematycznego o wszelkie pozaekonomiczne zagadnienia postrzega jako dużą korzyść. W tym roku przekazała darowiznę dla Fundacji Uniwersytet Dzieci, dzięki której dwadzieścioro uczniów będzie mogło uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Dzieci w roku akademickim 2019/2020. Zajęcia będą prowadzone na pięciu różnych kierunkach, przez naukowców, specjalistów z różnych dziedzin, artystów i przedsiębiorców dla uczniów w grupach wiekowych od 6 do 16 lat. 

- Nie ma lepszej formy zdobywania wiedzy niż czerpanie jej od praktyków. Młody człowiek musi zobaczyć, poczuć, uwierzyć w to, że czymś warto się zainteresować. Na Uniwersytecie Dzieci wykładowcami są właśnie tacy nauczyciele, którzy z pasją i błyskiem w oku mówią o tym, czym sami żyją na co dzień. Wiem też, że jest to dla nich duże wyzwanie, ale też, jak sami przyznają, doskonała zabawa - mówi Anna Grąbczewska, prezes Fundacji Uniwersytet Dzieci.

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

 Z kolei Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte w Polsce, podkreśla, że każde dziecko, niezależnie od tego z jak zamożnej rodziny pochodzi, ma prawo do poszukiwania pasji, rozwijania talentów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Deloitte ufunduje 20 dzieciom dostęp do zajęć dodatkowych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA