PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

CSR drugą twarzą zrównoważonego rozwoju firmy

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że pojęcie zrównoważonego rozwoju w branży bankowej ma charakter bardziej charytatywny. Co w tej chwili oznacza dla BNP Paribas Bank Polska?

CSR drugą twarzą zrównoważonego rozwoju firmy
Jednym z działań prowadzonych na rzecz zrównoważonego rozwoju przez bank jest transformacja energetyczna, która została przygotowana dla wspólnot mieszkaniowych.(Fot. Shutterstock)
REKLAMA

Zrównoważony rozwój na stałe już zagościł w strategiach wielkiego biznesu. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że to pojęcie ma charakter bardziej charytatywny. Dzisiejsza rzeczywistość mocno przeczy takim poglądom.

- Zrównoważony rozwój w naszym banku ma kilka twarzy. Jedną z nich są działania w zakresie finansowania inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii oraz efektywnością energetyczną – mówi Adam Hirny, dyrektor biura ds. międzynarodowych instytucji finansowych i programów zrównoważonego rozwoju, BNP Paribas Bank Polska.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zrównoważony rozwój ma także drugą twarz – CSR-ową, która dotyczy działań na rzecz lokalnej społeczności. Staramy się wspierać ją poprzez system grantów i wolontariat pracowniczy – dodaje Adam Hirny.

Jednym z działań prowadzonych na rzecz zrównoważonego rozwoju przez bank jest transformacja energetyczna, która została przygotowana we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym dla wspólnot mieszkaniowych. O jej szczegółach dowiecie się z materiału wideo.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: CSR drugą twarzą zrównoważonego rozwoju firmy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA