PARTNERZY PORTALU

Chemiczna firma przygotowała prezenty dla wielodzietnych rodzin

  • Autor: PAP/PSZ
  • 22 gru 2021 17:11

Dwanaście rodzin Puław otrzymało świąteczne prezenty w ramach akcji „Azotowy Dar Mikołajkowej Radości”. Zbiórkę zorganizowały Grupa Azoty Puławy i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach.

Chemiczna firma przygotowała prezenty dla wielodzietnych rodzin
Zakłady azotowe w Puławach (fot. PTWP / Szymon Jankowski)
REKLAMA

To druga świąteczna zbiórka w ramach autorskiego programu "Azotowy Dar Mikołajkowej Radości", podczas której pracownicy Zakładów Azotowych w Puławach wspólnie z MOPS wspierają lokalne rodziny. W środę, 22 grudnia, podczas konferencji prasowej w Puławach organizatorzy podsumowali tegoroczny finał akcji.

"Dobro powraca. Myślę, że to sformułowanie jest najlepszym motorem do działania przy tego typu wydarzeniach. Jestem niezmiernie dumny, że pracownicy naszej spółki postanowili kontynuować zeszłoroczną akcję, robiąc coś wyjątkowego dla potrzebujących. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym możemy się na chwilę zatrzymać i skupić na tym, co najważniejsze. To bardzo ważne, że obdarowane przez nas rodziny będą mogły w wyjątkowy sposób spędzić ten świąteczny czas" - powiedział prezes Grupy Azoty Puławy Tomasz Hryniewicz i dodał, że w tym roku pracownicy "bardzo ochoczo przystąpili do akcji i zadeklarowali swój udział w następnych edycjach, dlatego pomagamy i pomagać będziemy".

Andrzej Grykałowski, jeden z liderów akcji z ramienia Azotów podkreślił, że w zbiórce bierze udział już drugi raz."To szczytny cel, zawsze bardzo chętnie staramy się pomagać. Cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę i zrealizować marzenia dzieci, które czekają na prezenty. Mamy nadzieje, że dzięki tej akcji święta będą bardziej radosne niż zwykle. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc" - powiedział.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach Beata Wagner oceniła tegoroczną akcję jako bardzo udaną."Nie wszystkie potrzeby rodzin możemy zawsze zrealizować, dlatego taka współpraca z największym pracodawcą w regionie daje nam możliwości szerszej pomocy niż zwykle. To ogromna wartość dodana, zwłaszcza że akcja powstała z inicjatywy pracowników Zakładów Azotowych" - powiedziała.

"Potrzeby puławskich rodzin są bardzo różne. Listę najpotrzebniejszych rzeczy ustaliliśmy wspólnie z rodzinami, a w przygotowanych paczkach znajdują się m.in. środki czystości, żywność, zabawki. Mamy rowerki, gry komputerowe, kosmetyki i materiały plastyczne. Serce rośnie jak patrzymy na te prezenty, które trafią przed świętami do puławskich rodzin" - podsumowała.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Chemiczna firma przygotowała prezenty dla wielodzietnych rodzin

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA