×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Biznes pomaga ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

  • jk
  • 10 lut 2023 13:23

Lidl Polska i Kaufland zdecydowały się przekazać darowiznę w wysokości 1 mln euro w ramach pomocy dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Z kolei firma Revolut uruchomiła kampanię pomocy.

Biznes pomaga ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii
Pracownicy służb ratowniczych pracują na miejscu zawalonych budynków po silnym trzęsieniu ziemi w mieście Kahramanmaras w Turcji (Fot. PAP/EPA/ABIR SULTAN)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Międzynarodowa grupa, do której należy m.in. Lidl Polska i Kaufland, przekazuje darowiznę w wysokości 1 mln euro w ramach natychmiastowej pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Aby pomoc dotarła do ofiar jak najszybciej, wspólna darowizna zostanie przekazana służbom Disaster Relief Services działających w ramach niemieckiego Czerwonego Krzyża. Dzięki tym środkom pracownicy organizacji humanitarnych będą mogli zapewnić potrzebną pomoc potrzebującym na obszarze dotkniętym klęską.

Również firma Revolut (aplikacja finansowa) zdecydowała się wesprzeć ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zorganizowała zbiórkę. Pomoc trafi do zespołów ratownictwa i poszukiwawczych oraz do osób pozbawionych domu i środków pierwszej potrzeby, zwłaszcza do dzieci. Aby złożyć datek przez Revolut, trzeba wejść w aplikacji do zakładki Centrum (Hub) i wybrać kafelek Darowizny (Donations) z ikoną serduszka. Następnie, należy wybrać jedną z organizacji partnerskich i kwotę. Datki mogą być jednorazowe lub cykliczne. Kampania pomocy dla ofiar trzęsienia ziemi jest aktywna w Wielkiej Brytanii i w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym Polsce).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biznes pomaga ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA