PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Bank Credit Agricole wspiera szkolenia liderów organizacji pozarządowych

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 19 cze 2019 13:10

Zatrudnieni w banku Credit Agricole trenerzy poprowadzili warsztaty dla liderów organizacji pozarządowych we Wrocławiu. Edukacyjne spotkania zainicjowała fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu.

Bank Credit Agricole wspiera szkolenia liderów organizacji pozarządowych
Współrealizowana wraz z Credit Agricole Akademia Rozwoju Lidera Społecznego to projekt skierowany do działaczy społecznych i liderów organizacji pozarządowych (fot. flickr.com/CC BY-SA 2.0)
REKLAMA

Pierwszy współprowadzony warsztat nosił tytuł „Ja zawsze - Ty nigdy, czyli jak się dogadać” i był poświęcony komunikacji w sytuacjach konfliktowych. Odbył się w maju. Ekspertki banku instruowały uczestników, jak w życiu prywatnym i zawodowym rozpoznawać przyczyny konfliktów i towarzyszące im mechanizmy oraz jak postępować w obliczu sprzecznych interesów.

Podczas czerwcowego, drugiego warsztatu „Negocjator - gra o wszystko” uczestnicy przyjrzeli się negocjacjom jako zjawisku, które towarzyszy im w codziennym życiu prywatnym i zawodowym. Przeanalizowali podstawowe zasady oraz świadome działania negocjatora, aby usystematyzować i poszerzyć wiedzę z tego obszaru.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Credit Agricole współpracuje z fundacją Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu już od kilku lat - mówił Przemysław Przybylski, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej banku Credit Agricole. Zaakcentował on, że warsztaty, które eksperci i ekspertki banku przygotowują dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, mają na celu przede wszystkim rozwijać kompetencje miękkie uczestników.

Akademia Rozwoju Lidera Społecznego to projekt skierowany do działaczy społecznych i liderów organizacji pozarządowych, prowadzony przez wrocławską fundację Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Istotą projektu są warsztaty z różnych obszarów, takich jak komunikacja, zarządzanie projektami i zasobami ludzkimi. Szkolenia dla przedstawicieli tzw. „trzeciego sektora” prowadzą doświadczeni eksperci - wolontariusze, pracownicy przedsiębiorstw, których siedziby znajdują się we Wrocławiu.

Uczestnicy warsztatów zorganizowanych w ramach Akademia Rozwoju Lidera Społecznego (fot. Credit Agricole/materiały prasowe)
Uczestnicy warsztatów zorganizowanych w ramach Akademia Rozwoju Lidera Społecznego (fot. Credit Agricole/materiały prasowe)

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Bank Credit Agricole wspiera szkolenia liderów organizacji pozarządowych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA