PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Aviva przekazała ponad 330 tys. zł na inicjatywy lokalne skupione na dzieciach

  • Autor: GP
  • 23 cze 2017 13:25

Fundacja Aviva rozstrzygnęła konkurs na granty „To dla mnie ważne”. W 2017 roku zdecydowano się wesprzeć inicjatywy lokalne za sumę 335 450 zł.

Aviva przekazała ponad 330 tys. zł na inicjatywy lokalne skupione na dzieciach
Aviva organizuje swoją misję odpowiedzialności społecznej biznesu przez działanie fundacji. Od 2014 r. organizacja wsparła funduszami 39 inicjatyw na rzecz dzieci z całej Polski. (fot. pixabay.com)
REKLAMA

W czerwcu fundacja Aviva, działająca przy firmie ubezpieczeniowej o tej samej nazwie, informowała o rozstrzygnięciu konkursu, w którym rozdysponowano wsparcie dla miejsc przyjaznych dzieciom. W sumie udało się zagospodarować na szczytne cele 335 450 zł.

źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach konkursu, fundusze trafią do świetlicy wiejskiej w Borsuku (woj. lubelskie). Będą też wsparte budowy dwóch przyrodniczych ścieżek edukacyjnych i dwóch sal terapeutycznnych, wyremontowana zostanie także świetlica wiejska, wyposażone trzy sale lekcyjne w szkołach podstawowych. Stworzone zostaną również multimedialne materiały edukacyjne poświęcone nauce matematyki dla najmłodszych uczniów czy aplikacja przybliżająca podwodny świat Bałtyku.

W sumie w konkursie brało udział 307 inicjatyw, z których 20 finalistów wskazali internauci. W trzytygodniowym głosowaniu oddano 145 tysięcy głosów. Z wytypowanej 20 zwycięzców wyłon iło jury.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niesamowitych, kreatywnych pomysłów na rzecz wsparcia dzieci, które doskonale odpowiadają na lokalne potrzeby - mówiła po zakończeniu procedury konkursowej Monika Kulińska, prezes Fundacji Aviva. - Budująca jest także duża aktywność zarówno zgłaszających inicjatywy, jak i głosujących społeczności.

W poprzednich czterech edycjach konkursu „To dla mnie ważne”, zrealizowanych w latach 2014 - 2016, Fundacja przekazała w sumie 800 tysięcy zł dla 39 inicjatyw na rzecz dzieci z całej Polski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Aviva przekazała ponad 330 tys. zł na inicjatywy lokalne skupione na dzieciach

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA