×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Aviva bezpłatnie ubezpieczyła życie 29 tys. medyków

  • Autor: PAP
  • 4 maj 2020 14:52

29 tys. pracowników ochrony zdrowia przystąpiło do bezpłatnego ubezpieczenia na życie w Avivie - poinformowała firma. Aviva wypłaci 100 tys. zł osobie uposażonej, gdyby w trakcie trwania polisy ubezpieczony zmarł w wyniku choroby Covid-19 wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Aviva bezpłatnie ubezpieczyła życie 29 tys. medyków
Ubezpieczenie obowiązuje do 20 lipca (fot. Shutterstock)
REKLAMA

"29 tysięcy pracowników ochrony zdrowia przystąpiło do bezpłatnego ubezpieczenia na życie w Avivie. Największym zainteresowaniem cieszyło się wśród lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy łącznie stanowią 81 proc. uczestników. Blisko 70 proc. ubezpieczonych to kobiety" - poinformowano w poniedziałkowym komunikacie.

Jak dodano, w niedzielę 3 maja zakończyły się internetowe zapisy do ubezpieczenia, które było adresowane do szerokiej grupy zawodów medycznych. Każdy uczestnik otrzymuje mailem dokument uczestnictwa. Ubezpieczenie obowiązuje do 20 lipca.

"Aviva wypłaci świadczenie w kwocie 100 tys. zł osobie uposażonej, gdyby doszło do najgorszego i w okresie trwania polisy ubezpieczony zmarł w wyniku choroby Covid-19 wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2" - czytamy.

Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 r.; obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva w Polsce jest częścią międzynarodowej Grupy Aviva - szóstej instytucji ubezpieczeniowej na świecie i pierwszej w Wielkiej Brytanii pod względem przychodów. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Aviva bezpłatnie ubezpieczyła życie 29 tys. medyków
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA