PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Anwil z medalem za zasługi od radnych województwa kujawsko-pomorskiego

  • Autor: MN
  • 5 cze 2017 15:41

Spółka Anwil działa na rynku międzynarodowym, ale nie zapomina o regionie. Radni sejmiku docenili jej zaangażowanie.

Anwil z medalem za zasługi od radnych województwa kujawsko-pomorskiego
Prezes Anwil Jacek Podgórski z medalem przyznanym przez radnych. (fot. Anwil)
REKLAMA

• Radni woj. kujawsko-pomorskiego wręczyli medal dla spółki Anwil – przedsiębiorstwa chemicznego z siedzibą we Włocławku.

• W ten sposób sejmik uhonorował spółkę za liczne działania na rzecz rozwoju regionu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• Prezes spółki Jacek Podgórski mówi, że priorytetem firmy jest łączenie efektywności biznesowej z interesem społecznym.

Solidny i odpowiedzialny pracodawca, prowadzący działalność biznesową z poszanowaniem dla środowiska naturalnego, dobry sąsiad, hojny mecenas kultury i sportu, popularyzator nauki chemii, zaangażowany na rzecz odbudowy szkolnictwa zawodowego – to niektóre z określeń, jakie znalazły się w uzasadnieniu do uchwały o przyznaniu spółce Anwil medalu za zasługi dla województwa kujawsko-pomorskiego.  

Zaszczytne wyróżnienie z rąk Ryszarda Bobera, przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, odebrał 5 czerwca Jacek Podgórski, prezes zarządu Anwil.

Czytaj też: Carrefour uhonorowany Odznaką Honorową „Za zasługi dla SGGW”

Za co przyznano wyróżnienie akurat w województwie kujawsko-pomorskim? Otóż spółka z Grupy Orlen nie zapomina o swoich włocławskich korzeniach, choć na co dzień prowadzi działalność biznesową na arenie międzynarodowej, eksportując swoje produkty do blisko 40 krajów. Samodzielnie lub za pośrednictwem fundacji korporacyjnej Anwil dla Włocławka prowadzi intensywne działania spod znaku społecznej odpowiedzialności biznesu i dobroczynności o zasięgu regionalnym, inicjując m.in. liczne projekty o charakterze edukacyjnym, wychowawczym, artystycznym, jak również popularyzujące aktywny tryb życia.

Czytaj też: Automotive: Praca w Tesli grozi wypadkiem. Statystyka nie kłamie

 - Naszym priorytetem jest utrzymywanie równowagi między efektywnością biznesową a interesem społecznym. Stąd też zobowiązania, jakie nakładamy na siebie wobec otoczenia, szczególnie lokalnego, wykraczają daleko poza generowane wyniki finansowe i tworzenie miejsc pracy – powiedział Jacek Podgórski, prezes zarządu Anwil, dziękując radnym sejmiku za przyznane wyróżnienie.

Zaznaczył jednocześnie, że otrzymany medal będzie dla spółki dodatkowym impulsem do kontynuowania już prowadzonych, a także podejmowania kolejnych inicjatyw na rzecz dobra wspólnego i rozwoju gospodarczego regionu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anwil z medalem za zasługi od radnych województwa kujawsko-pomorskiego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA