×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Anwil promuje Włocławek i talent swojego pracownika

  • Agnieszka Widera-Ciochoń
    aw
  • 19 paź 2017 18:45

Dwanaście rysunków przedstawiających charakterystyczne budynki i krajobrazy Włocławka znalazło się na kartach limitowanej serii kalendarza firmowego Anwil na 2018 rok. Szkice wyszły spod ręki Andrzeja Stefańskiego, włocławianina, a od 30 lat pracownika wydziału produkcji PCW w spółce.

Anwil promuje Włocławek i talent swojego pracownika
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

 Andrzej Stefański dwa lata temu zgłosił się do programu „Ludzie z pasją” – inicjatywy Anwilu, w ramach której pracownicy mogą ubiegać się o różne formy wsparcia dla swojego hobby. Pokłosiem udziału Andrzeja Stefańskiego w tym przedsięwzięciu była jego pierwsza autorska wystawa, która odbyła się w 2015 roku na terenie spółki.

Na kolejną prezentację jego twórczości nie trzeba było długo czekać, ponieważ już cztery miesiące później pokazał on swoje prace podczas ekspozycji pt. „Rysunek wczoraj i dziś” w galerii Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku.

Zmotywowany do tworzenia kolejnych rysunków włocławianin postanowił przenieść na papier obiekty architektoniczne i krajobrazy Włocławka. Między innymi te prace zostały zaprezentowane podczas tegorocznej wystawy rysownika pt. „W trzech odsłonach”, która odbyła się we wrześniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej. To spośród zaprezentowanych wówczas dzieł Anwil wybrał dwanaście, które stanowią ilustracje limitowanej edycji kalendarza na 2018 roku. Publikacja trafi do kontrahentów i partnerów zewnętrznych współpracujących z chemicznym przedsiębiorstwem z grupy Orlen.

Kalendarz ANWILU na 2018 r. (okładka)/fot.mat.pras.
Kalendarz ANWILU na 2018 r. (okładka)/fot.mat.pras.

Anwil, wcześniej Zakłady Azotowe "Włocławek", to przedsiębiorstwo uruchomione w 1971 r. Jedynym akcjonariuszem Anwilu jest PKN Orlen. Od 1996 roku Anwil jest strategicznym sponsorem klubu koszykarskiego Anwil Włocławek.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anwil promuje Włocławek i talent swojego pracownika

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA