PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Accor wspiera uchodźców z Ukrainy

Grupa hotelarska Accor przekazała 25 tys. euro na rzecz mołdawskiej Fundacji Ceslava Ciuhrii. Środki zostaną przeznaczone na schronienie i niezbędne produkty dla 3 tys. potrzebujących osób.

Accor wspiera uchodźców z Ukrainy
(Fot. Shutterstock)
REKLAMA

- Wsparcie dla naszej inicjatywy humanitarnej udzielone przez Grupę Accor to oceniona pomoc w tym trudnym czasie. W ostatnich tygodniach do Mołdawii przybyło ponad pół miliona obywateli Ukrainy. Niemal 100 tys. z nich nadal przebywa w naszym kraju. W takich okolicznościach rzeczą naturalną dla nas, jako hotelarzy, ugoszczenie i zatroszczenie się o potrzebujących. Współpraca z Accor w tym zakresie to kolejny dowód, że łączy nas wspólna wizja – stwierdza Ceslav Cuihrii, prezes Ceslav Cuihrii Foundation.

Fundacja została założona w 2021 roku z inicjatywy Ceslava Ciuhrii, przedsiębiorcy działającego w branży hotelarskiej, nieruchomości i biotechnologii w Mołdawii i Rumunii. Ciuhirii współpracował z Accor jako partner pierwszego z hoteli ibis Styles w Kiszyniowie. Na samym początku kryzysu uchodźczego przedsiębiorca otworzył drzwi kompleksu "Madison Park", oferując zakwaterowanie dla 150 osób.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponadto restauracja znajdująca się w budynku dostarczyła wyżywienie wszystkim goszczącym w nim osobom. Fundacja na rzecz uchodźców przekazała również darowiznę w wysokości 100 000 lei. Jednocześnie, w ramach kampanii zainicjowanej przez Stowarzyszenie Społeczne "Moldova AID", przekazanych zostało kolejne 80 tys. lei na zakwaterowanie i wyżywienie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Accor wspiera uchodźców z Ukrainy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA