Ruszyło Centrum Usług Wspólnych GM w Tychach

W Tychach oficjalnie zostało otwarte Centrum Usług Wspólnych (GBS). Będzie ono obsługiwać ponad 20 lokalnych jednostek firmy Opel/Vauxhall w Europie i stanie się miejscem pierwszego kontaktu dla pracowników we wszystkich sprawach kadrowo-płacowych.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ruszyło Centrum Usług Wspólnych GM w Tychach

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (AG)

wnp.pl

2 kwi 2015 13:14


Będzie zajmowało się również zarządzaniem danymi, rozliczeniami delegacji oraz szkoleniami. Do tej pory w Centrum zatrudniono 90 konsultantów (docelowo będzie ich 120).

GBS uruchomiono oficjalnie w obecności Jerzego Majchrzaka, dyrektora departamentu innowacji i przemysłu w Ministerstwie Gospodarki, oraz Ulricha Schumachera, wiceprezesa firmy Opel ds. personalnych i dyrektora ds. stosunków pracy.

GBS General Motors stanowi część GM Manufacturing Poland (GMMP) i znajduje się na terenie zakładu w Tychach. GMMP zatrudnia obecnie 3 900 osób w trzech oddziałach: fabryce samochodów w Gliwicach, fabryce silników w Tychach oraz nowo otwartym Centrum Usług Wspólnych w Tychach. W drugiej połowie roku zakład w Gliwicach rozpocznie produkcję Opla Astry nowej generacji. Ponadto w zakładzie w Tychach produkowana będzie nowa rodzina silników.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.