PwC zatrudni ponad 300 osób

PwC zatrudni w centrum usług wspólnych w Katowicach ponad 300 osób. Tym samym firma podwoi liczbę obecnie zatrudnionych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PwC zatrudni ponad 300 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 wrz 2016 14:43


- W naszym centrum usług wspólnych tylko do końca tego roku zamierzamy zatrudnić dodatkowo co najmniej 200 osób, a w kolejnych etapach ponad 100. Do pracy szukamy przede wszystkim osób ze znajomością języków angielskiego i niemieckiego, otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i pracę w międzynarodowym środowisku - mówi Paweł Mleczko, dyrektor service delivery center PwC w Katowicach i Opolu.

Siedziba PwC w Katowicach znajduje się w jednym z nowych biurowców Silesia Business Park. - Nasze biuro jest komfortową, nowocześnie urządzoną przestrzenią, w której w zależności od stylu pracy każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Jestem przekonany, że także nasi nowi pracownicy zaaklimatyzują się tutaj bardzo szybko – dodaje Mleczko.

Lobby firmy PwC w Silesia Business Park. (fot. PwC) Lobby firmy PwC w Silesia Business Park. (fot. PwC)

Obecnie PwC posiada 8 biur regionalnych, Service Delivery Center (SDC) w Katowicach oraz Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku. Spółki PwC w Polsce zatrudniają już ponad 3,5 tys. pracowników. Na początku września PwC Service Delivery Center wzmocniło swoją obecność w południowej Polsce, otwierając biuro w Opolu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.